Dom » Budownictwo

Nowość! Gniazda ssąco – elektryczne DecoVac

Nowość! Gniazda ssąco – elektryczne DecoVac
Zobacz więcej zdjęć »
Gniazda ssąco – elektryczne DecoVac to rewolucyjna nowość dostępna w ofercie firmy UST-M. Cechuje je kompatybilne połączenie w jednym produkcie gniazd elektrycznych oraz ssących.

Gniazda DecoVac to jedyna linia polskiego producenta łącząca gniazda odkurzaczowe z elektrycznymi.


Gniazda ssące to jeden z istotnych elementów systemu centralnego odkurzania. Są widoczne w pomieszczeniu nawet wtedy, kiedy nie korzystamy z odkurzacza. Dlatego też ważne jest, aby dobrać ich wygląd do wystroju wnętrza. Gniazda odkurzaczowe, oferowane przez UST-M, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalnej formie doskonale wkomponują się w estetykę zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. DecoVac to połączenie w jednym produkcie gniazd ssących i elektrycznych. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na umieszczenie w jednym miejscu gniazda odkurzaczowego oraz elektrycznego. Daje to doskonały efekt wizualny, jak i użytkowy – wystarczy przygotować jeden otwór w ścianie na puszkę montażową, specjalnie dedykowaną gniazdom DecoVac. W ten sposób unikamy dodatkowego kucia ścian.


Gniazda DecoVac, oferowane przez firmę UST-M, stanowią spójną kolekcję z gniazdami firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
      

Gniazda DecoVac
Dostępna kolorystyka:
Biały, beżowy, srebrny, grafitowy, czarny
Cena: 65 zł bruttoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta-Sfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »