Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowość! Klamka ULNA – antybakteryjna innowacja

Nowość! Klamka ULNA –  antybakteryjna innowacja
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjna konstrukcja, funkcjonalność, oryginalny kształt i wyraziste kolory, oto atuty klamki otwieranej przy pomocy przedramienia. Model ULNA Initial to nowoczesna technologia stworzona w celu wyeliminowania ryzyka przenoszenia chorobotwórczych drobnoustrojów.

Zastosowanie systemu ULNA w szpitalach, przychodniach, toaletach publicznych i gastronomii skutecznie zahamuje proces rozprzestrzeniania się niebezpiecznych bakterii, wirusów grypy sezonowej i grzybów.

Sterylność w zasięgu przedramienia

Klamka ULNA umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi bez użycia dłoni, dzięki czemu maksymalnie zmniejsza możliwość kontaktu z koloniami bakterii, obniża ryzyko zarażenia się chorobą zakaźną oraz eliminuje prawdopodobieństwo przeniesienia drobnoustrojów z klamki do organizmu. Jej użycie nie sprawia trudności, jest wygodne i szczególnie komfortowe dla osób starszych i niepełnosprawnych. Za sprawą zastosowanej dźwigni już przy niewielkim nacisku mechanizm powoduje otwarcie drzwi. W ofercie firmy UP znajduje się model ULNA Initial, dostępny w aż 13 oryginalnych kolorach. Klamkę wykonano z trwałego tworzywa, odpornego na wysoką temperaturę, wilgoć oraz zabrudzenia. System ULNA Initial wyposażono w mechanizm regulacji 9 poziomów wysokości, które dopasują się do potrzeb użytkowników. System ULNA świetnie sprawdza się w środowisku medycznym, szczególnie w szpitalach, klinikach i przychodniach diagnostycznych. Mechanizm uniemożliwia przenoszenie bakterii i zmniejsza prawdopodobieństwo zarażenia się wirusami przez pracowników gastronomii, zarówno kucharzy, kelnerów jaki i gości, pracowników korporacji oraz klientów korzystających z toalet publicznych. System ULNA rekomenduje Francuskie Stowarzyszenie Higieny Szpitalnej.

Antybakteryjna pomoc w leczeniu

Sektor opieki zdrowotnej powinien zdaniem specjalistów szczególnie dbać o poziom higieny. Ważne jest stosowanie jednorazowych rękawiczek przy badaniach, inwazyjnych zabiegach i kontakcie z pacjentem. Równie istotne jest częste mycie rąk i nieprzekazywanie często mutujących bakterii innym chorym. Pacjenci szczególnie ci poddani hospitalizacji na oddziałach ratunkowych, zakaźnych i intensywnej terapii wymagają wręcz sterylnej czystości, którą zagwarantować może system ULNA. Zastosowanie klamek ULNA Initial, otwieranych przedramieniem chroni pacjentów i personel medyczny przed  zakażeniami wirusowymi i infekcjami przy udziale groźnych drobnoustrojów. ULNA Initial znacząco ułatwia również pracę personelowi medycznemu, zwiększa efektywność np. podczas podawania leków i posiłków. Wraz z instalacją i prawidłowym użytkowaniem klamki wzrasta również świadomość najwyższej higieny, przez co pacjenci i personel czują się bezpieczniej.

ULNA – czyste wsparcie restauratorów

Strefami, które z założenia również powinny być wolne od bakterii są pomieszczenia gastronomiczne, te w których przygotowywane są posiłki dla dużej grupy osób np. kuchnie restauracyjne. Nie zapomnijmy również o firmach i zakładach produkujących żywność. Zastosowanie innowacyjnej technologii ULNA w restauracjach, w pomieszczeniach magazynowych oraz na styku wnętrz kuchnia – sala restauracyjna zdecydowanie podwyższa higienę. System zmniejsza ryzyko kontaktu z groźnymi drobnoustrojami, tym samym  chroni pracowników i klientów przed zakażeniami gronkowcem, salmonellą, bakteriami kałowymi i innymi niebezpiecznymi bakteriami. Stosując niestandardowe rozwiązanie ULNA Initial zwiększymy bezpieczeństwo personelu kuchennego i odwiedzających lokal gości. Ponadto zastosowanie „antybakteryjnej zapory” ULNA powoduje wzrost poczucia odpowiedzialności pracowników. Dzieje się to za każdym razem kiedy otwierają i zamykają drzwi przedramieniem. Są wówczas pewni, że dopełnili obowiązku najwyższej higieny, a zastawa i serwowane przez nich dania są pozbawione groźnych zarazków. Klamka ULNA zamontowana w toaletach restauracji wyraźnie wskazuje Klientom, że właścicielom i personelowi szczególnie zależy na czystości i dobrym samopoczuciu gości.


Więcej informacji na stronie www.ulna-polska.pl

CENA:
System ULNA Initial (klamka, płytka higieniczna, nalepka informacyjna)
– cena około 280 zł netto plus montaż


Informacje o firmie:

UP Sp z o. o. jest firmą specjalizującą się we wprowadzaniu na polski rynek innowacyjnych produktów z Europy i świata. Firma zajmuje się przenoszeniem na grunt polski nowatorskich systemów, które znalazły już uznanie w innych krajach Europy. UP promuje i dystrybuuje nowoczesne i sprawdzone urządzenia oraz zaawansowane technologie, które szybko, przy niewielkim nakładzie kosztów wpływają na podniesienie higieny i czystości w miejscach publicznych.
Obecnie UP jest  Generalnym Dystrybutorem ULNA System, klamki otwierającej drzwi przy użyciu nie dłoni, a przedramienia. ULNA System to produkt gwarantujący zwiększenie bezpieczeństwa i higieny pracy zarówno w szpitalach, przychodniach, ale i w biurach, gastronomii i we wszelkiego typu pomieszczeniach publicznych tj. toalety w centrach handlowych, kinach, uczelniach i szkołach. ULNA System nie dopuszcza do przenoszenia i namnażania się wirusów oraz groźnych bakterii. Klamka ULNA chroni klientów restauracji, petentów urzędów, banków i chorych przebywających w szpitalach i przychodniach oraz personel medyczny przed zarażeniem się chorobami zakaźnymi, czy grypą sezonową. System ULNA Initial rekomendowany jest przez Francuskie Stowarzyszenie Higieny Szpitalnej.


 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.zator@ulna-polska.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »