Dom » Wnętrza

NOWOŚĆ! Mała łazienka bez wyrzeczeń – kabina prysznicowa marki Radaway z drzwiami typu bifold

Mała łazienka wymaga funkcjonalnych rozwiązań, które z jednej strony wpłyną na komfort użytkowania, z drugiej optycznie powiększą wnętrze. Nowa kabina prysznicowa Essenza New KDD-B to propozycja marki Radaway dedykowana m.in. małym łazienkom.

Mały metraż – duże możliwości

Kabina prysznicowa Essenza New KDD-B została stworzona z myślą o potrzebach i możliwościach aranżacyjnych większości polskich łazienek, w których największym wyzwaniem jest urządzenie niewielkiej przestrzeni. To, co wyróżnia ten model, to system składania drzwi typu bifold. Dzięki niemu, po wyjściu spod prysznica, drzwi kabiny możemy złożyć do wewnątrz. Takie rozwiązanie pozwoli zwiększyć ilość wolnego miejsca w łazience i optycznie powiększy pomieszczenie.

Warto przyjrzeć się bliżej uchwytom, które wyposażone zostały w elementy wykonane z tworzywa TPE, w kolorze czarnym lub grafitowym. Dzięki jego właściwościom, podczas składania drzwi, uchwyty pełnią rolę odbojników, co niweluje ryzyko uszkodzenia szkła.

Czysta przyjemność

Szkło kabiny Essenza New KDD-B dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych – przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym oraz UltraClear. Kabinę łatwo utrzymać w czystości – to zasługa powłoki Easy Clean, która zmniejsza ilość osadzających się na szkle zanieczyszczeń. Zastosowanie tej warstwy ochronnej sprawia, że krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła tylko swobodnie spływają, nie pozostawiając osadu.

Zawiasy w kabinie Essenza New KDD-B marki Radaway zostały zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia utrzymanie powierzchni kabiny w czystości. Z kolei mechanizm unoszący i opuszczający drzwi sprawia, że podczas ich otwierania i zamykania listwa progowa i uszczelka pozioma nie ulegają niszczeniu.

Istnieje możliwość zamówienia kabiny bez listwy progowej.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SferaGroupPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »