Technologie » Komputery

Nowość: monitor Newline NT – wielki format i wielkie możliwości

Nowość: monitor Newline NT – wielki format i wielkie możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Lider na rynku monitorów interaktywnych – Newline Interactive - wprowadził do swojej oferty wielkoformatowy wyświetlacz o przekątnej 85, a wkrótce także 98 cali (odpowiednio 216 cm i 249 cm).

Wyjątkowo – jak na ofertę tej firmy - monitor nie jest obsługiwany dotykiem i pojawił się jako odpowiedź na potrzeby rynku biznesowego. Wyposażono go w aplikacje Newline do transmisji bezprzewodowej, a także w player multimediów  do odtwarzania grafiki, filmów i muzyki. Monitor oferuje najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Gwarancją naturalnych, żywych kolorów jest standard WCG (Wide Color Gamut), czyli szeroka paleta barw. Żywotność panelu to min. 50 000 godzin.

Do dyspozycji użytkownika jest wbudowana macierz 6 mikrofonów oraz 2 głośniki 20W. Wzbogacenie monitora o prostą kamerę internetową przekształca go w wygodny i funkcjonalny system do wideokonferencji. Towarzyszy temu pełna dowolność co do wyboru oprogramowania do transmisji, ponieważ można je instalować samodzielnie. Monitor Newline NT można dodatkowo wyposażyć w komputer PC oparty na złączu OPS. Olbrzymim atutem jest tutaj cena, która w odniesieniu do panelu 85” nie przekracza 11 999 netto + 23%VAT (2650 euro netto)

 
"Monitor Newline NT to nasza propozycja dla tych, którzy wolą prezentacje na dużym ekranie, ale niekoniecznie chcą je obsługiwać za pomocą dotyku. – informuje Robert Pusz, dyrektor sprzedaży Newline w Europie Środkowo-Wschodniej. – Wystarczy klawiatura i mysz albo pilot, aby wygodnie zarządzać treściami na ekranie. Duży obraz przydaje się też podczas wideokonferencji."

Do portów w monitorze Newline NT można łatwo podłączyć zewnętrzne akcesoria, takie jak: klawiatura, mysz czy kamera. Dzięki funkcji dynamicznego USB, można z nich korzystać zarówno na monitorze, jak i na podłączonym do monitora PC. Funkcja bezproblemowo współpracuje z systemami Android, Windows, iOS i Linux.

Monitor Newline serii NT oferuje  oprogramowanie,  które pozwala na dzielenie się treściami:

- Newline Cast – odpowiada za łatwe, bezprzewodowe udostępnianie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor Newline, bez konieczności logowania w tej samej sieci Wi-Fi.

Newline Broadcast – pozwala na przesyłanie obrazu z monitora Newline na nawet 200 urządzeń – smartfony, tablety czy laptopy – wyłącznie za pomocą przeglądarki.

Użytkownicy otrzymują również w pakiecie oprogramowanie Newline Display Management,  dzięki któremu możliwe jest zdalne zarządzanie monitorem i w razie potrzeby –  także zdalne wsparcie techniczne.

Monitory Newline NT są objęte 3 letnią gwarancją.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »