Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy.

NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy.
Zobacz więcej zdjęć »
Zapotrzebowanie na witaminy wzrasta wraz z intensywnym rozwojem psychofizycznym dziecka, w czasie wzmożonej nauki czy wysiłku fizycznego, a także po przebytych chorobach.
Odpowiednio zbilansowana dieta jest w stanie prawie całkowicie pokryć zapotrzebowanie na witaminy, jednak w dzisiejszych czasach jest to prawie niemożliwe. Dlatego tak ważne staje się dostarczenie dziecięcemu organizmowi odpowiednich składników – poprzez właściwą i bezpieczną suplementację. Najpełniejszy zestaw witamin w syropie oferuje – nowy na rynku – suplement diety Bioaron Multiwitamina.

Taniec, szkoła muzyczna, rytmika, basen, judo, języki obce – już od przedszkola rodzice próbują pomagać swym pociechom w rozwijaniu kreatywności. Z czasem, gdy maluch trafi do szkoły – ilość dodatkowych zajęć wzrasta. Pojawiają się kłopoty z funkcjonowaniem układu nerwowego – osłabienie refleksu, pamięci, niepokój, drażliwość, zmęczenie i ogólne osłabienie organizmu – oznaka niedostatecznej ilości witamin.

By móc podołać tak napiętemu grafikowi zajęć, a także po leczeniu antybiotykami czy długotrwałym leczeniu wskutek jakiejś choroby, przy braku apetytu, w okresach zimowo-wiosennych, gdy spada dostępność owoców i warzyw – dzieci potrzebują dodatkowego wsparcia.

Są nim witaminy – składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju psychofizycznego.Organizm powinien otrzymywać je z pożywieniem (sam ich nie syntetyzuje), ale – gdy nie mamy możliwości zapewnienia dziecku prawidłowo zbilansowanej diety – warto sięgnąć po bezpieczne i godne zaufania preparaty.

Takim produktem może być Multiwitamina , pochodząca od dobrze znanego i obdarzonego zaufaniem matek Bioaronu .

Bioaron Multiwitamina, suplement diety w syropie, posiada optymalny skład 12 witamin, które wzmacniając układ nerwowy, wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój dziecka. Dodatkowo, w przypadku słabo zróżnicowanej i ubogiej w witaminy diety, składniki nowego syropu zapewniają odpowiednie jej uzupełnienie.

W skład Bioaronu Multiwitamina wchodzą m.in.:

- witamina A – niezbędna dla właściwych procesów wzrostowych, odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku i dobrą kondycję skóry;

witamina D3 – odpowiedzialna za prawidłowy rozwój kości, zwiększająca wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego, pobudzająca powstawanie komórek kościotwórczych;

- witamina E – przeciwutleniacz, chroni szare komórki przed uszkodzeniem;

- witamina C – bierze udział w produkcji kolagenu, przyspiesza gojenie się ran, złamań, zapobiega krwawieniom z dziąseł, ułatwia wchłanianie żelaza;

- witaminy z grupy B odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie mózgu: tiamina (B1) – źródło energii dla komórek nerwowych, ryboflawina (B2) – niezbędna do prawidłowego działania wzroku, układu nerwowego i odpornościowego, niacyna (B3, PP) – pomaga wytworzyć organizmowi energię z żywności, niezbędną dla odpowiedniego funkcjonowania układu nerwowego; B6 – niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mózgu; B12 – niezbędna do funkcjonowania komórek nerwowych;

kwas pantonenowy – niezbędny do produkcji energii z węglowodanów i tłuszczów;

kwas foliowy – niezbędny do wytworzenia czerwonych krwinek oraz wytworzenia DNA i RNA;

- biotyna – zapobiega łuszczeniu się skóry i zmianom łojotokowym.

Syrop Bioaron Multiwitamina to najpełniejszy zestaw witamin dla dzieci, przygotowany w przyjaznej formie syropu o pysznym aroniowym smaku.

Można podawać go dzieciom już powyżej 3 rż.

Zalecane spożycie: 1 raz dziennie 4 ml, najlepiej po posiłku.

Polecany jest szczególnie:

- jako uzupełnienie słabo zróżnicowanej i ubogiej w witaminy diety dzieci;

- w czasie intensywnego wzrastania i rozwoju dziecka;

- w celu uzupełnienia diety dzieci po przebytych zakażeniach bakteryjnych i wirusowych oraz antybiotykoterapii;

- przy braku apetytu.

Bioaron Multiwitamina suplement dietydostępny jest w opakowaniu 200 ml.

Cena: ok. 26 zł.

**********************************************************

Bioaron Multiwitamina to nowy produkt w portfolio firmy PhytoPharm Klęka S.A., będącej częścią Europlant Group (www.europlant.com.pl), jednego z wiodących producentów polskiego rynku OTC. Posiada oddziały w Polsce, Rosji, Czechach i na Ukrainie. Firma wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Martin Bauer – Nature Network, jednego ze światowych liderów w przemyśle zielarskim, operującego w 55 krajach świata. W polskim portfelu firmy znajduje się wiele znanych i cenionych na rynku preparatów, min.: Bioaron C, Dentosept, Dentosept A, Bronchosol, Biostymina, Vizotrin, Urinatin – naturalne leki, a także linia suplementów diety – Megafyt biotherapy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »