Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nowość w ofercie sklepu KFD!

Nowość w ofercie sklepu KFD!
Zobacz więcej zdjęć »
Początek grudnia przyniósł kolejną nowość w ofercie firmy KFD, który powiększył swój asortyment o nowy produkt, KFD- Premium X-BULK. Autorski produkt od firmy KFD, tym razem zaskakuje mieszanką dwóch najpopularniejszych oraz najbardziej wartościowych białek serwatkowych!
KFD- Premium X-BULK 980g to produkt, zwłaszcza dedykowany kulturystom. W jego skład wchodzą takie białka, jak WPC 80 i WPI 90 oraz mieszanka węglowodanów w stosunku 1:1, Waxy Maize oraz Maltodekstryny. Proporcje poszczególnych składników są rozbite w 100 proc. na 4 źródła, białek i węglowodanów:
- WPC 80 - ok 45,5 %,
- WPI 90 - ok 10%,
- Maltodekstryna - ok 22,5%,
-Waxy Maize - ok 22%.

Produkt ten charakteryzuje się przede wszystkim wysoką biodostępnością, zawiera dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych oraz jest idealnym źródłem pełnowartościowego białka i węglowodanów.
KFD- Premium X-BULK doskonale wspomaga proces budowania masy mięśniowej, przyśpieszając jej wzrost. Jak każdy produkt KFD, jest wolny od bezużytecznych wypełniaczy czy domieszek białek roślinnych. Nie zawiera także sztucznych barwników czy zagęstników.

Produkt KFD- Premium X-BULK jest już dostępny na sklepie KFD, do wyboru w wersjach różno-smakowych w promocyjnej odsłonie cenowej!
Sprawdź i zamów: http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-bulk-wpc-wpi-waxy-maize-maltodekstryna-980-p-4589.html#ixzz3LbSMvfHgRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »