Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Nowość w PH Matarnia – Karta Podarunkowa

Park Handlowy Matarnia wprowadził do swojej oferty Karty Podarunkowe. Klienci mogą doładować je na kwotę od 50 do 1000 zł, a zgromadzone środki wykorzystać na zakupy w większości sklepów na terenie centrum – również w sklepie IKEA.

 

Karta Podarunkowa PH Matarnia to przedpłacona karta płatnicza wydawana na okaziciela. Do końca grudnia klienci centrum mogą kupić i doładować ją w Punkcie Sprzedaży zlokalizowanym w pobliżu strefy restauracyjnej. Od nowego roku będzie to możliwe wyłącznie poprzez stronę internetową centrum. Taka opcja jest dostępna również teraz.

Karty Podarunkowe sprzedawane są w etui wykonanych z eko-papieru. Do wyboru jest 5 kolorowych wzorów doskonałych na każdą okazję - wśród nich nie zabrakło motywów świątecznych, które z powodzeniem można wykorzystać w ramach nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

- Najlepszy prezent to trafiony prezent, dlatego warto podarować bliskim radość wyboru - mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. -  U nas każdy znajdzie coś dla siebie - zapewnia.

Nie pozostawia wątpliwości fakt, że karta podarunkowa to jeden z najbardziej uniwersalnych obecnie prezentów. Zgromadzone na niej środki można wykorzystać w dogodnym dla siebie momencie - lecz nie później niż 12 miesięcy od momentu zakupu - i przeznaczyć na produkty, których rzeczywiście potrzebujemy. Tak więc nie tylko opakowanie, ale również idea kart podarunkowych wpisuje się w motyw less waste bliski PH Matarnia.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zuza_Jurkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


osuszanie domów radom
wykonawca osuszania budynków drenażu i izolacji fundamentów klimateo wspólnej radom cała polska tel

Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »