Dom » Budownictwo

Nowość Wolfcraft - łatwo tnij nawet trudne płytki

Nowość Wolfcraft - łatwo tnij nawet trudne płytki
Zobacz więcej zdjęć »
Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak proste, jak z nową maszynką do cięcia płytek Wolfcraft TC 670 Expert. Zastosowanie w niej unikalne rozwiązania ułatwiają obróbkę gresu, terakoty czy glazury, a specjalny zestaw promocyjny ułatwia wykończenie całej powierzchni.
Kłopoty z cięciem płytek pod kątem? Postrzępiona krawędź cięcia? Nie z tym nowoczesnym narzędziem! Projektanci przecinarki Wolfcraft TC 670 Expert wyeliminowali takie niedogodności. Ta maszynka pozwala otrzymać znakomity efekt za każdym razem.
- Żeby to osiągnąć, wystarczy przed rozpoczęciem pracy ustawić grubość płytki, którą zamierzamy ciąć i wymaganą siłę docisku. Maszyna „zapamiętuje" to, więc nawet jeśli przerwiemy cięcie w połowie, możemy je po chwili kontynuować bez żadnych obaw - wyjaśnia Krzysztof Pacanowski, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. - Po przecięciu wystarczy docisnął łamak, by płytka pękła w zaplanowany sposób - dodaje.

Na sprawność działania tej maszyny składa się kilka istotnych szczegółów:

· Wytrzymałe kółko tnące z wolframowo-karbidowym spiekiem (HM) powlekanym azotkiem tytanu.

· Automatyczny docisk kółka tnącego, który ułatwia prowadzenie go po płytce.

· Masywne szyny o profilu „C".

· Mechanizm jest oparty na 6 łożyskowanych kółkach, co gwarantuje precyzję prowadzenia i wysoki komfort pracy.

· Stabilna, wytrzymała płyta podstawy o dużej sztywności (wykonana z profilu aluminiowego).

· Podpora do płytek (jest chowana pod podstawą przecinarki).

- Wszystko to sprawia, że ani cięcie, ani przełamywanie płytek nie wymaga wysiłku. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy wykonujemy cięcie po prostej, jak
i po przekątnej - mówi Krzysztof Pacanowski. - Warto też podkreślić, że wszystko zostało pomyślane tak, by łatwo było korzystać z przecinarki zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym - wyjaśnia.

Wolfcraft TC 670 Expert doskonale radzi sobie z płytkami o grubości 4-14 mm, natomiast maksymalna długość cięcia to 670 mm. Dzięki specjalnemu przymiarowi (który jest w komplecie) można łatwo wykonywać tak cięcia seryjne, jak i „w karo".

Pracę z płytkami dodatkowo ułatwia promocyjny pakiet narzędzi, które dostajemy w zestawie:

1. Nóż do tub Wolfcraft KM 100. pozwala w na proste i szybkie cięcie. Ma tez wbudowane dodatkowe, ruchome ostrze, którym wygodnie obetniemy końcówkę tury.

2. Zestaw 4 kostek gładzików Wolfcraft do wygładzania fug.

3. Pistolet wyciskacz do mas uszczelniających Wolfcraft MG 310 Compact. Innowacyjny mechanizm mocujący umożliwia łatwą wymianę tuby (o pojemności do 310 ml). Kołnierz obracający się o 360 stopni zapewnia optymalną pozycję w dłoni, a blokada kapania zapobiega niekontrolowanemu wypływaniu masy uszczelniającej po puszczeniu spustu pistoletu.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »