Motoryzacja » Samochody

Nowość YOKOHAMA W.drive V905 – japońska precyzja w zimowych warunkach

YOKOHAMA japoński producent opon premium wprowadza na polski rynek nową oponę zimową W.drive V905. Model przeznaczony jest do SUV-ów i średniej wielkości aut osobowych, zapewnia znakomitą sterowalność i hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, także przy dużych prędkościach.

YOKOHAMA_Wdrive_V905.jpgNajnowsza opona zimowa YOKOHAMY dostępna jest jednocześnie w Polsce i pozostałych krajach europejskich. Dedykowana samochodom wyczynowym, SUV-om i średnim autom osobowym jest następcą popularnego i docenianego modelu W. drive V902.

Nowy model wyróżnia udoskonalona przyczepność i jeszcze lepsza trakcja na śniegu i lodzie, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania - nowy układ lamelek sprawia, że opona posiada średnio o 26% więcej krawędzi niż W.drive V902.

Opona W.drive V905 zapewnia stabilne prowadzenie podczas jazdy po oblodzonej i zaśnieżonej drodze dzięki nowym rozwiązaniom, takim jak wzmocniony bark, nowy wzór bieżnika czy udoskonalona mieszanka gumy, wykorzystująca elementy japońskiej technologii BluEarth. Innowacyjny skład mieszanki, z wykorzystaniem oleju pomarańczowego i mikrokrzemionki, gwarantuje bardzo dobre osiągi w szerszym wachlarzu temperatur, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa, dzięki niskim oporom toczenia. Olejek pomarańczowy poprawia elastyczność gumy i zwiększa powierzchnię kontaktu bieżnika z nawierzchnią. Optymalne rozłożenie wypustek i rowków w 72-stopniowej, kierunkowej konstrukcji bieżnika W.drive V905 (szerokie rowki skośne i rozmieszczone pod różnym kątem rowki poprzeczne), zapewnia doskonałą trakcję na śniegu podczas manewrów, takich jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu, a także doskonałe odprowadzenie wody i błota dzięki koncepcji See-Through. Opona zachowuje wysokie osiągi także na suchych nawierzchniach.

W.drive V905 daje pewność prowadzenia przy dużych prędkościach - model dostępny z indeksem prędkości max 270 km/h (w zależności od rozmiaru). Opona dostępna w rozmiarach od 15" do 18" i profilach: 40 / 45 / 50 / 55 / 60 / 65.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »