Technologie » Fotografia

Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012

Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Hitem będą pierwsze targowe pokazy najnowszej drukarki fotograficznej A4 - Epson L800, wyposażonej w systemem stałego zasilania atramentem dolewanym z butelek i umożliwiającej wydruk do 1,8 tys. zdjęć 10x15 cm

W dniach 29-31 marca br. firma Epson zaprasza na swoje stoisko na łódzkich targach Film Video Foto 2012.
Hitem będą pierwsze targowe pokazy najnowszej drukarki fotograficznej A4 - Epson L800, wyposażonej w systemem stałego zasilania atramentem dolewanym z butelek i umożliwiającej wydruk do 1,8 tys. zdjęć 10x15 cm bez uzupełniania atramentu ponosząc bardzo niewielkie koszty ok. 16 groszy za sam druk (bez papieru) jednego zdjęcia.
Zapowiadany jest również przedpremierowy pokaz suchego laba cyfrowego Epson SureLab SL D3000.
Prezentowane będzie także wiele innych produktów – m.in. różnej wielkości urządzenia drukujące fotografie: od amatorskich drukarek A4 (seria PX), poprzez urządzenia A3+ (m.in. R3000) dla wymagających profesjonalistów aż po wielkoformatowe (64”) drukarki wykorzystywane do produkcji szeroko pojętych materiałów i banerów reklamowych na bardzo różnych podłożach o grubości do 1,5 mm.
Epson pokaże także projektory 3LCD zapewniające najwyższą wierność kolorów i jakość obrazu jakiej szukają twórcy filmowi i fotograficzni.
Nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, Łódż, ul. Politechniki 2
www.filmvideofoto.pl 

 

Tradycyjnie już Epson jest obecny na łódzkich targach Film Video Foto odbywających się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym. Tegoroczne stoisko firmy Epson ma ponad 60 m2 dzięki czemu pokazać będzie można w działaniu wiele urządzeń, w tym kilka nowości pokazywanych po raz pierwszy na targach w Polsce.
Pokazane zostaną m.in.:

nowe fotograficzne wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka) urządzenia z rodziny PX: Epson Stylus Photo PX730WD drukujące na papierze fotograficznym do formatu A4 oraz na krążkach CD/DVD

Epson Stylus Photo R3000 - profesjonalna drukarka fotograficzna formatu A3+ wykorzystująca 9 atramentów, w tym 4 rodzaje i odcienie koloru czarnego (czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i jasno szary)

Epson L800 – sześciokolorowa drukarka fotograficzna drukarka A4 z dużymi zasobnikami na atrament (70 ml) uzupełniany z butelek. Rozwiązanie to pozwala na wydruk dużej liczby zdjęć (1,8 tys. 10x15 cm lub 430 szt. A4) bez potrzeby uzupełniania atramentu. Drukarka oferuje rewelacyjnie niskie koszty druku.

Epson Stylus Pro 4900 z funkcją proofingu (wykorzystującej rozwiązania firmy EFI) czyli wydruków próbnych stanowiących wzorzec kolorystyczny m.in. dla druku w dużym nakładzie. Rozwiązanie to zainstalowane może być bezpośrednio u projektanta co znakomicie przyspiesza proces kontroli projektu i przygotowania do produkcji.

Projektor EH-TW480 podłączony do konsoli XBOX - będzie można pograć samodzielnie go sprawdzić w działaniu

Projektor MG-850HD ze stacją dokującą do iPada i IPhona

Nowy interaktywny projektor EB-485Wi zmieniający zwykła ścianę w interaktywną tablicę

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (1)

  • avatar
    Halema 2012-05-15 02:27:07

    Już to pisałem na Centrumie, ale to co Epson zrobił z kosztami wydruku to naprawdę szok. Tylko czekać aż fotolaby zaczną ceny obnizać.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »