Technologie » Fotografia

Nowości instax: INSTAX SQUARE SQ40, INSTAX SQUARE “Sunset”, nowy kolor MINI EVO

Nowości instax: INSTAX SQUARE SQ40, INSTAX SQUARE “Sunset”, nowy kolor MINI EVO
Zobacz więcej zdjęć »
Fujifilm przedstawia aparat natychmiastowy INSTAX SQUARE SQ40 Firma wprowadza jednocześnie nowy film natychmiastowy INSTAX SQUARE “Sunset”, a także nowy wariant kolorystyczny popularnego hybrydowego aparatu do fotografii natychmiastowej INSTAX MINI EVO

RATINGEN, Niemcy, 15 czerwca 2023 r. - FUJIFILM Europe GmbH, Imaging Division, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek modelu INSTAX SQUARE SQ40TM (SQ40), nowego przedstawiciela linii aparatów do fotografii natychmiastowej INSTAX SQUARE. Jednocześnie firma wprowadza do sprzedaży nowy wariant filmu natychmiastowego INSTAX SQUARE "Sunset". Odbitki „Sunset" charakteryzują się ramkami o miękkich odcieniach kolorów mających kojarzyć się z łagodnymi i spokojnymi zachodami słońca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu- Konsumenci entuzjastycznie przyjęli nasz aparat INSTAX MINI 40, więc rozszerzenie linii produktów również o kwadratową opcję formatu SQUARE miało po prostu sens, - stwierdził Shin Udono, Senior Vice President w dziale Imaging Solutions firmy FUJIFILM Europe, dodając: - Fani INSTAXów nie tylko otrzymali kolejny aparat natychmiastowy o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie, ale mogą też cieszyć się dużymi, kwadratowymi kadrami, jakie oferuje model SQ40.

Najważniejsze funkcje oferowane przez model SQ40:

Funkcja automatycznej ekspozycji

Funkcja automatycznej ekspozycji uruchamiana w SQ40 po wciśnięciu spustu migawki automatycznie określa poziom światła zastanego i optymalnie dobiera czas ekspozycji i siłę błysku lampy błyskowej, uwzględniając warunki zastane przy fotografowanej scenie. Dlatego też nawet początkujący, mniej doświadczeni użytkownicy aparatów INSTAX mogą wykonywać poprawnie naświetlone, wysokiej jakości zdjęcia - aparat dla każdego kadru automatycznie dobierze odpowiednie parametry ekspozycji, bez względu na zastane warunki oświetleniowe, zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

Tryb Selfie dla szybszych i łatwiejszych autoportretów

Użytkownicy mogą aktywować tryb Selfie, który idealnie nadaje się do wykonywania autoportretów i ujęć w zbliżeniu, poprzez przekręcenie obiektywu aparatu po uruchomieniu SQ40. Używanie tego trybu do wykonywania wspaniałych zdjęć selfie i zbliżeń jest niezwykle łatwe i wygodne.

Dostępny nowy wariant filmu natychmiastowego:

Rynkowemu debiutowi aparatu SQ40 towarzyszy wprowadzenie nowego wariantu filmu natychmiastowego INSTAX SQUARE "Sunset". Inspiracją dla opracowania tej nowej odmiany filmu natychmiastowego w kwadratowym formacie była łagodna gradacja kolorów pojawiających się na niebie podczas zachodu słońca. Podobnie jak w przypadku wszystkich odmian filmów INSTAX SQUARE, wariant "Sunset" dostępny będzie w postaci pojedynczego pakietu zawierającego 10 odbitek.

INSTAX MINI EVO jest teraz dostępny w brązowej wersji kolorystycznej:

Fujifilm z przyjemnością ogłasza również wprowadzenie brązowego koloru korpusu jako nowej opcji kolorystycznej w linii hybrydowych aparatów natychmiastowych FUJIFILM INSTAX MINI EVO (MINI EVO). Debiutujący w 2021 r. w czarnej obudowie unikalny hybrydowy format MINI EVO łączy w sobie emocje i satysfakcję płynące z tradycyjnych funkcjonalności aparatu natychmiastowego oraz możliwości oferowanych przez fotografię cyfrową, umożliwiając wybieranie, udostępnianie i zapisywanie poszczególnych zdjęć. W połączeniu z filmami natychmiastowymi INSTAX MINI, model MINI EVO pozwala drukować wysokiej jakości odbitki bezpośrednio z aparatu. Dostępne funkcjonalności pozwalają również wydrukować zdjęcia zapisane w powiązanym smartfonie przy użyciu aplikacji INSTAX MINI EVO Smartphone App.

Ceny i dostępność:

Aparat natychmiastowy Fujifilm INSTAX SQUARE SQ40 będzie dostępny w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 699 zł (brutto). W sprzedaży powinien pojawić się 29 czerwca 2023 r. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.instax.pl

Film natychmiastowy INSTAX SQUARE Sunset również powinien pojawić się w sprzedaży 29 czerwca 2023 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 54,99 zł (brutto) za jeden pakiet (10 odbitek). Po więcej informacji na temat nowego wariantu filmu natychmiastowego INSTAX SQUARE zapraszamy na stronę instax.pl.

Hybrydowy aparat natychmiastowy Fujifilm INSTAX MINI EVO w brązowej obudowie dostępny będzie w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 939 zł (brutto). W sprzedaży powinien pojawić się 29 czerwca 2023 r. Po więcej informacji na temat produktów INSTAX MINI EVO zapraszamy na stronę www.instax.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »