Dom » Budownictwo

Nowości LEDVANCE na targach Light+ Building 2020

Nowości LEDVANCE na targach Light+ Building 2020
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas targów Light + Building LEDVANCE zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań systemowych do profesjonalnych zastosowań oświetleniowych, w tym zintegrowane oświetlenie Human Centric Lighting.

 

Tegoroczna edycja targów technologii oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki obiektów odbędzie się w dniach 8-13 marca we Frankfurcie nad Menem. LEDVANCE, który znajdzie się wśród 2700 wystawców, zaprasza wszystkich odwiedzających na swoje stoisko A10 w hali 2,0 (Festhalle).

 

Targi LightBuildingodbywają się w Niemczech co dwa lata i są doskonałą okazją do pokazania nowości z branży oświetlenia, inteligentnych technologii oraz aktualnych trendów projektowych. Firma LEDVANCE jakojeden ze światowych liderów w tej dziedzinie, zaprezentuje i tym razem szeroką ofertę najnowszych rozwiązań oświetleniowych zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych. Jednym z nich będzie profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. LEDVANCE zaprezentuje też intuicyjny system BIOLUX Human CentricLighting, a także różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów zewnętrznych.

 

Po zakończeniu procesu wydzielenia spółki z firmy OSRAM w 2016 r. LEDVANCE już po raz drugi wystąpi na targach jako jedna z najprężniej działających niezależnych firm, rozwijająca segment oświetlenia ogólnego w Europie i na świecie – teraz już nie tylko producent opraw LED, lecz także dostawca najbardziej zaawansowanych systemów.

 

Osiągnęliśmy pozycję lidera w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych, co nas zobowiązuje do nieustającej pracy nad zwiększeniem produktywności, zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka – przyznaje dr Oliver Vogler, Dyrektor Zarządzający na Europę Zachodnią. Nasz system oświetleniowy BIOLUX Human CentricLightingłączy zarówno prostotę jak i inteligencję dotychczasowych systemów zarządzania, po to by zaoferować jeszcze większy komfort użytkownikom. Działanie tego systemu będzie można sprawdzić na stoisku A10 w hali 2.0 – najbardziej rozświetlonym punkcie na targach. Tym razem koncentrujemy się na pokazaniu naszych najbardziej innowacyjnych produktów, które łatwo adaptują się do oczekiwać najbardziej wymagających klientów.

 

Podczas targów LIGHT + BUILDING firma LEDVANCE zaprosi zwiedzających do jednego z największych stoisk na terenie targów, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób działają różnorodne prezentowane rozwiązania oświetleniowe. Znajdziemy na nim przestrzeń zaaranżowaną na biurową, gdzie zostanie zaprezentowany szeroki zakres różnorodnych świetlnych rozwiązań zgodnych z różnorodnymi standardami pracy – od przestronnych powierzchni typu open space, po biura z wysokiej jakości wyposażeniem. Poznamy system BIOLUX Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników.

 

Będzie też okazja sprawdzenia nowoczesnych możliwości oświetlenia dedykowanego do przemysłu dzięki TruSys – systemowi opraw do montażu na ścianach i sufitach w pomieszczeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Ponadto w tym obszarze stosuje się również specjalistyczne źródła światła odporne na wilgoć i do wysokich pomieszczeń, takie jak nowa, prezentowana na targach, lampa HQI LED, która zastępuje tradycyjne lampy wyładowcze HQI. W supermarketach i butikach oświetlenie sklepowe takie jak TracklightSpot i Downlight, gwarantują między innymi prezentację produktów we właściwym świetle. 

 

Oprócz tego na wystawie w części poświęconej parkingom, hotelom i terenom zewnętrznym odwiedzający będą mogli zapoznać się z szeroką gamą nowych produktów do oświetlenia parkingów i oświetlenia zewnętrznego, w tym z nowym rozwiązaniem oświetleniowym HQL LED PRO, które stosowane jest przede wszystkim do oświetlenia ulic. 

 

W wydzielonej części stoiska - "inteligentnej dzielnicy mieszkaniowej", cała uwaga skupi się na współdziałaniu nowych inteligentnych świateł w pomieszczeniach mieszkalnych, które można łatwo i wygodnie obsługiwać za pomocą 

sterowania głosowego, przy użyciu zwykłych inteligentnych głośników.

 

Warto także wspomnieć, iż firma LEDVANCE poszerza swoje już bogate portfolio o szereg komponentów elektronicznych, w tym o elastyczne paski świetlne LED w trzech kategoriach do różnych zastosowań, dedykowane zwłaszcza dla sektora hotelarskiego. Produkty te również zostaną zaprezentowane na targach. Portfolio obejmuje również szeroką gamę zasilaczy LED, profili do montażu i instalacji powierzchniowej, osłon i innych akcesoriów. Idealnie dopasowane rozwiązania systemowe dla 
profesjonalistów oświetleniowych spełniają szeroki zakres wymogów dotyczących profesjonalnych zastosowań oświetleniowych. LEDVANCE pokaże bogatą gamę rozwiązań dedykowanych przede wszystkim dla elektryków i projektantów instalacji elektrycznych.

 

W tym roku firma LEDVANCE otrzymała nominację do prestiżowej nagrody German InnovationAward2020, w kategorii „Rozwiązania Oświetleniowe” za produkt BIOLUX Human Centric Lighting umożliwiający użytkownikom bieżące dostosowanie światła do zmieniających się warunków pracy. Zwycięzców tej niemieckiej nagrody InnovationAward2020 poznamy 26 marca podczas gali finałowej w Muzeum Techniki w Berlinie. 

 

Kontakt dla mediów: Karina Grygielska

karinagrygielska@ramkapr.pl; tel. +48 601 369 597

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karinagrygielska@ramkapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »