Motoryzacja » Moto Serwis

Nowości olejowe Shell na 15. targach Inter Cars

Nowości olejowe Shell na 15. targach Inter Cars
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczna jubileuszowa edycja targów Inter Cars będzie znakomitą okazją do poznania innowacji technologicznych oraz aktualnej oferty olejów Shell Helix i Shell Rimula.

Przez trzy dni eksperci Shell będą szczegółowo opowiadać o nowych produktach oraz rozwiązaniach technologicznych firmy dla samochodów osobowych i ciężarowych. Stoisko Shell znajduje się w hali B, tuż przy głównym wejściu.

Shell produkuje środki smarne, które spełniają wymagania większości producentów pojazdów osobowych i ciężarowych. Olejową pasję, zaangażowanie i kompetencje pracowników firmy potwierdzają liczby: oleje Shell są wytwarzane w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na świecie.

Nie mogło nas zabraknąć podczas tegorocznych targów Inter Cars. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności i oferty – komentuje Justyna Goraj, Lubricants Brand and Communication Manager, Shell Polska.

Targi Inter Cars to jedno najważniejszych wydarzeń branżowych na polskim rynku motoryzacyjnym, organizowane nieprzerwanie od 2000 roku.

Do zobaczenia na olejowym stoisku Shell!

***

O Shell

Shell jest wiodącym globalnym dostawcą środków smarnych dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn przemysłowych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne powstają w trzech głównych centrach badawczo-rozwojowych w Hamburgu, Szanghaju i Houston. Shell produkuje oleje w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na świecie, na bazie oleju powstałego z gazu naturalnego, w największej instalacji petrochemicznej zlokalizowanej w Katarze. Niezmiennie od 7 lat Shell zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców środków smarnych
na świecie (źródło: Kline&Company).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »