Dom » Wnętrza

Nowości produktowe w urządzeniach marki Liebherr

Marka Liebherr zaskakuje nowościami wprowadzając na polski rynek najnowocześniejsze modele urządzeń. Seria innowacyjnych rozwiązań i technologii nowej generacji chłodziarko-zamrażarek oraz wyrafinowany i perfekcyjnie wykonany design, to tylko wybrane cechy aktualnych modeli.

Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół jest widoczna zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz urządzenia. Niezwykła funkcjonalność i łatwość obsługi potwierdzają pasję marki Liebherr do projektowania i tworzenia produktów przyjaznych dla użytkownika. Najnowsze rozwiązania są dostępne zarówno w modelach z linii Premium, jak i Comfort.

Liebherr to urządzenia tworzone z pasją

Marka Liebherr od dekad wyznacza kierunki rozwoju w chłodnictwie, inwestując w najbardziej innowacyjne rozwiązania i technologie. Z pasją tworzy urządzenia przyjazne dla środowiska naturalnego i w zgodzie w najnowszymi standardami. Elegancki i ponadczasowy design towarzyszy nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Kreowanie rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych wpisuje się w kontekst relacji między produktem i użytkownikiem, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Do tej filozofii nawiązują zarówno urządzenia z linii Premium, jak i Comfort.

 

Linia Premium

Linia Premium zachwyca minimalistycznym designem i eleganckim wykończeniem, który idealnie pasuje do każdej kuchni. Obudowa wszystkich modeli została wykonana ze szlachetnej stali tworząc ekskluzywny i ponadczasowy wygląd. Zintegrowane z obudową zawiasy w drzwiach oraz mechanizmy otwierania gwarantują bezproblemowe korzystanie zarówno z komory chłodziarki, jak i zamrażarki. Wnętrze urządzeń wykonano z najlepszej jakości szkła hartowanego z wykończeniem ze stali szlachetnej. Eleganckie i jednorodne rozświetlenie całego wnętrza zapewnia oświetlenie LED.

 

Modele linii Premium wyposażone w technologię BluPerformance charakteryzują się kolorowym wyświetlaczem dotykowym TFT zintegrowanym w drzwiach urządzenia. Wachlarz zaprogramowanych funkcji, z których wszystkie są łatwe w obsłudze, pozwala czerpać radość z najbardziej nowoczesnych rozwiązań.

 

Nowe modele wyposażono w specjalną strefę BioFresh lub BioCool, w której produkty zachowują witaminy, aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnych chłodziarko-zamrażarkach. Profesjonalną jakość mrożenia oraz długotrwałą świeżość produktów zapewnia technologia NoFrost. Dzięki DuoCooling, czyli dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym, możliwe jest niezależne ustawienie temperatury w chłodziarce i zamrażarce.

 

Dbałość o środowisko zawsze była jednym z priorytetów marki. Liebherr używa najwyższej jakości komponentów, aby zapewnić długie, bezawaryjne funkcjonowanie oraz najlepszą efektywność energetyczną urządzeń. Dlatego również najnowsze modele urządzeń zapewniają do 20% niższe zużycie energii w odniesieniu do najwyższej dotychczas klasy energetycznej A+++.

Linię Premium reprezentują modele CBNPes 5758, SBSbs 8673, SBSes 8663.

 

Linia Comfort

Linia Comfort czerpie z wysokiej klasy jakości i technologii użytych w linii Premium, dlatego również została wyposażona w szereg innowacyjnych rozwiązań.

 

Niezwykły design urządzeń z drzwiami wykonanymi w stylu stali szlachetnej prezentuje się bardzo elegancko i zapewnia wygodę w utrzymaniu czystości powierzchni. Dzięki zintegrowaniu drzwi z uchwytem uzyskano ergonomię ich otwierania niemal pod każdym kątem. Sufitowe oświetlenie LED elegancko i równomiernie oświetla wnętrze. Szklane półki z hartowanego szkła dopełniają wrażeń estetycznych, są łatwe do mycia oraz posiadają wysoką wytrzymałość na obciążenia, nawet do 30 kg.

 

Udogodnienia zastosowane w linii Comfort mają pomóc w codziennym życiu i zapewnić świeżość przechowywanych produktów na dłużej. Dbałość o zachowanie wartościowych składników w artykułach umożliwia niezależna regulacja temperatury i odrębne sterowanie komorą chłodziarki oraz zamrażarki, dzięki systemowi DuoCooling.

 

Rozwiązanie w postaci technologii NoFrost sprawia, że problem rozmrażania tak naprawdę nie istnieje. Urządzenia z tą technologią zapewniają także profesjonalną jakość chłodzenia i gwarantują długotrwałą świeżość zamrożonych produktów.

 

Linię Comfort wyposażono w wybrane najnowsze technologie, stosowane w chłodziarko-zamrażarkach linii Premium, co w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz optymalną wydajnością energetyczną w klasie A++, spełnia oczekiwania osób poszukujących najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań.

Linię Comfort reprezentują modele: CNef 5715, DNml 48X13 oraz DNml 43X13.

Perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych elementów, najwyższej jakości materiały, precyzyjne sterowanie dotykowe i łatwość w użytkowaniu, to tylko niektóre cechy urządzeń, które odzwierciedlają klasyczne podążanie projektu za funkcją. Reprezentantami tego trendu są właśnie najnowsze modele marki Liebherr.

Nagroda Red Dot Award 2017 dla urządzeń marki Liebherr

 

Dobry i nowoczesny design urządzeń marki Liebherr przyczynia się do bardziej emocjonalnego spojrzenia na sprzęt. Liczne charakterystyczne cechy konstrukcyjne urządzeń, takie jak kształt drzwi, uchwytów oraz wyposażenie wnętrza, zaowocowały powstaniem urządzeń z designem HardLine. Linia ta wyróżnia się minimalistyczną, przejrzystą formą, która jednocześnie cechuje się wyjątkowo wysoką jakością i elegancją.  Fakt ten skłonił największych międzynarodowych ekspertów branży do przyznania nagrody za wybitne przykłady wzornictwa firmie Liebherr.

 

Nagrodę otrzymały wymienione poniżej urządzenia:

Liebherr SBSes 8663 side by side

Liebherr CBNPes 5758

 

Nagroda Industrie Forum Design Award 2017 dla urządzeń marki Liebherr

Marka Liebherr od dekad wyznacza kierunki rozwoju w chłodnictwie, inwestując w najbardziej  innowacyjne rozwiązania i technologie. Dbałość o każdy detal oraz nowoczesny i elegancki design wpisuje się w najbardziej wymagające gusta. Przyznanie prestiżowej nagrody w kategorii projektów za produkt jest potwierdzeniem konsekwencji i wysokich wymagań jakie stawia przed sobą marka Liebherr.

 

Nagrodę przyznano dla wymienionych poniżej chłodziarko-zamrażarek:

Liebherr SBSbs 8673 side by side

Liebherr CBNPes 5758

 

 

Warto przy tej okazji podkreślić, iż design ma za zadanie odzwierciedlać podstawowe wartości marki oraz sprawiać, aby stały się one widoczne. Design produktu jest jednym z najistotniejszych czynników, dla których klient decyduje o zakupie urządzenia, wyzwala pozytywne emocje i pozwala dokonywać wyborów opartych na korzystnych wrażeniach i doświadczeniach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liebherr
http://www.liebherr.aged.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110643 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )