Dom » Budownictwo

Nowości w ofercie ABW Superbruk

Nowości w ofercie ABW Superbruk
Zobacz więcej zdjęć »
Rewitalizacja oferty produktowej.

Za sprawą zimowej aury w branży brukowej wysoki sezon właśnie dobiega końca. Specjaliści firmy ABW Superbruk, uznanego producenta kostki brukowej oraz płyt i elementów betonowych, nie mają jednak czasu na odpoczynek. W przedsiębiorstwie trwają wytężone prace nad rewitalizacją oferty produktowej. Pierwsze efekty ich wysiłków zostały zaprezentowane w końcówce 2016 roku.

Pierwszą z wdrożonych nowości, jest obrzeże palisadowe Palineo. To  innowacja, zupełnie nowy rodzaj produktu w ofercie Superbruk. Palineo to jednolity panel złożony w pięciu połączonych ze sobą palisad. Jego powstanie, to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i potrzeby firm wykonawczych. Produkt wyróżnia jego wszechstronność i uniwersalność. Palineo może być stosowane jako palisada lub obrzeże. Doskonale spełni rolę podstopnicy, może stanowić opór na zmiennie ukształtowanych terenach oraz budulec donic, kwietników i innych elementów małej architektury. Produkt ułatwi realizację odważnych wizji projektantów i architektów krajobrazu, przyśpieszy też i usprawni pracę brukarza.  Panel Palineo ma wymiary 8x30x50cm. Jest barwiony w masie i występuje w czterech kolorach – czerwonym, grafitowym, szarym i brązowym. Może być, ze świetnym efektem, łączony z kostkami brukowymi i płytami betonowymi Superbruk.

Kolejna zmiana dotyczyć będzie VIP Line - flagowej grupy produktowej w ofercie producenta. Eleganckie, wielkoformatowe płyty betonowe VIP oraz VIP ŁUPEK zyskały nową, piękną kolorystykę – wenge. Jest to intensywny, ciemny brąz ozdobiony zółtymi rozświetleniami. Płyty w nowym kolorze prezentują się znakomicie. Pozwalają na odejście od wszechobecnej szarości, przy zachowaniu mocnych barw i nowoczesnego charakteru. Doskonale komponują się z budynkami o brązowych dachach i beżowych fasadach, w tym także ozdobionych drewnem czy cegłą elewacyjną.

Obserwujemy rynek, monitorujemy trendy i wsłuchujemy się w głosy naszych klientów. Robimy wszystko to, aby skonstruować optymalną ofertę. Zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Oferta produktowa Superbruk na 2017 roku mocno się zmieni. Usuniemy z niej mniej rotujące kolekcje kostek brukowych. W ich miejsce pojawią się zupełnie nowe propozycje. Klienci mogą się też spodziewać dużych zmian w kolorystyce obecnych produktów. - mówi Magdalena Węgrzynowska Menadżer Marketingu ABW Superbruk.

Wyczekujemy nowego sezonu z dużą ekscytacją. Liczymy, że nasza oferta w nowej odsłonie przypadnie do gustu klientom, a nasze kostki ozdobią wiele ogrodów, podwórek czy przestrzeni miejskich. Rok 2017 jest dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ przypada w nim 25. rocznica rozpoczęcia naszej  działalności. Będzie to czas refleksji i podsumowań, ale też wdrażania odważnej i nowatorskiej wizji na kolejne lata. - dodaje Magdalena Węgrzynowska.

Prezentacja obrzeża palisadowego Palineo i Płyt z serii VIP Line w nowej kolorystyce wenge to początek zmian w portfolio producenta. ABW Superbruk zapowiada znaczące przemodelowanie swojej oferty i wprowadzenie w 2017 roku nowych, bardzo ciekawych kolekcji kostek brukowych.

  Autor: ABW Superbruk Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kacper1983

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »