Firma » Biura

Nowy bizhub C20– specjalista do spraw komunikacji w biurze

Nowy  bizhub C20– specjalista do spraw komunikacji w biurze
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta - bizhub C20 to małe lokalne centrum komunikacji, które usprawnia tworzenie dokumentów biurowych i zarządzanie nimi.

Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę urządzeń biurowych o nowy model - bizhub C20. Jest to kompaktowe, zaawansowane technologicznie urządzenie wielofunkcyjne stworzone z myślą o małych zespołach roboczych i biurach. Dzięki niewielkim rozmiarom i rozbudowanej funkcjonalności świetnie sprawdzi się w recepcji lub w sekretariacie. Z uwagi na liczne zabezpieczenia poufności informacji, urządzenie docenią także w szczególności działy audytu i kadr.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

bizhub C20 zapewnia wydajne drukowanie kolorowe i czarno-białe, szybkie kopiowanie, zaawansowane opcje skanowania oraz elastycznego faksowania. Jest wyposażony w procesor 500 MHz oraz standardową pamięć 256 MB RAM, którą można zwiększyć do 768 MB. Zastosowanie kontrolera Emperon Konica Minolta zapewnia zgodność bizhub C20 z PostScript 3 i PCL6 oraz umożliwia integrację urządzenia z dowolnym środowiskiem IT. Opcjonalny dysk twardy udostępnia również natywną obsługę języka XPS (Microsoft Vista XML Paper Specification). Wyposażenie nowego urządzenia uzupełniają złącza Gigabit Ethernet i USB 2.0 o dużej szybkości. Jako opcja dla użytkowników dostępne jest również bezpośrednie drukowanie z pamięci USB w formatach PDF, TIFF, JPEG i XPS.  

bizhub C20 umożliwia uzyskanie wysokiej jakości prac drukowanych w biurze z podwyższoną rozdzielczością do 600 x 600 x 4 bit i atrakcyjnym, matowym wykończeniem. Zastosowany w urządzeniu toner Simitri HD zapewnia wyjątkowo barwne, wyraźne wydruki, precyzyjnie odzwierciedlające najdrobniejsze szczegóły, zarówno w trybie kolorowym jak i czarno-białym. Dzięki większej odporności tonera Simitri HD na promieniowanie ultrafioletowe wydruki pochodzące z bizhub C20 cechuje wysoka trwałość. Urządzenie jest wyposażone w dodatkowe funkcje umożliwiające tworzenie niestandardowych dokumentów, takie jak drukowanie wielu stron na jednym arkuszu, funkcja broszury, tryb plakatowy i poddruku. Wyposażenie urządzenia w opcjonalny dysk twardy pozwala na bezpieczne drukowanie opóźnione: wystarczy ustalić hasło w komputerze, które po wprowadzeniu bezpośrednio na wyświetlaczu bizhub C20 umożliwia zwolnienie zadania druku. 

Nowy model Konica Minolta oferuje w standardzie automatyczny druk dwustronny oraz dwustronny podajnik dokumentów. 250-arkuszowy podajnik papieru jest uzupełniony 100-arkuszową tacą ręczną, obsługującą papier o gramaturze do 210 g/m2. Dzięki opcjonalnej kasecie pojemność podajnika można zwiększyć aż do 850 arkuszy.  

Jako wydajna kopiarka formatu A4, bizhub C20 dostarcza 24 strony na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym. Funkcja „jeden skan wiele kopii” umożliwia szybkie i proste wyprodukowanie dużej ilości dokumentów. Kopiarka oferuje również możliwość powiększania oraz kopiowania do czterech stron na jednym arkuszu. Wysokowydajny skaner urządzenia pracuje z szybkością do 24 oryginałów na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym. Zaawansowane opcje skanowania sieciowego bizhub C20 obejmują skanowanie do poczty elektronicznej, FTP i SMB. Skanowanie do pamięci USB umożliwia bezpośrednie zapisywanie zeskanowanych dokumentów w formacie PDF, JPEG lub TIFF. Wyposażenie urządzenia w oprogramowanie Link Magic ułatwia skanowanie z komputera bez otwierania jakiejkolwiek specjalnej aplikacji. Dostępne jest również skanowanie zgodne ze standardami TWAIN i WIA. Praktyczną funkcję rozpoznawania znaków (OCR) zapewnia oprogramowanie PaperPort 11SE. Nowy model Konica Minolta to także szybki fax z funkcją książki adresowej obejmującej do 220 pozycji szybkiego wybierania, które mogą być łączone w grupy (do 20) po maksymalnie 50 adresów każda. Faks bizhub C20 umożliwia także wysyłanie dokumentów w określonym czasie i automatyczne ponowne wybieranie. Uniwersalny sterownik faksu komputerowego zapewnia możliwość bezpośredniego faksowania dokumentów z komputera. Urządzenie posiada też opcję przesyłania faxu do poczty elektronicznej.  
 
bizhub C20 jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania software’owe: PageScope Web Connection oraz PageScope Netcare, umożliwiające łatwe zarządzanie urządzeniem poprzez sieć. 

Model Konica Minolta bizhub C20 jest objęty 24 - miesięczną gwarancją. Urządzenie jest dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Sugerowana cena detaliczna bizhub C20 wynosi: 3.876 PLN netto.

Do urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. 
Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów biurowych – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (format A3, A4, gramatura 80g/ m2), papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni), papiery IQ Color – papiery kolorowe (format A3, A4, gramatura 80 i 160g/ m2), papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy Smart Line (format 1200x297 mm, gramatura 170 g/m2). 

Informacje o firmie Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.pl 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »