Firma » Biznes

Nowy Cropp w Porcie Łódź

Nowy Cropp w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W Porcie Łódź po generalnym remoncie na nowo otworzył się sklep Cropp. Wcześniej był on połączony w jednej lokalizacji z inną marką, również należącą do sieci LPP - salonem House, teraz zyskał nie tylko nowy wygląd ale też samodzielną lokalizację. Najemca zajął powierzchnię 587 mkw.

Cropp w Porcie Łódź znajduje się obok sklepu Media Markt. Asortyment marki skierowany jest do Klientów, którzy lubią miejski, codzienny styl ale chcą jednocześnie podkreślić ubraniem swoją niezależność i indywidualność. Dzięki współpracy z renomowanymi partnerami, w salonie Cropp można kupić także produkty firm: MITCHELL & NESS, KOMONO, SHARPIE, a także buty NEW BALANCE i CONVERSE.

Marka Cropp jest także partnerem wydarzeń adresowanych do artystów i młodych ludzi realizujących swoje pasje. W ostatnim czasie marka wsparła między innymi: Cropp Tattoo Konwent – niezwykłe wydarzenie przyciągające twórców i miłośników sztuki tatuażu z całego świata, a także łódzki Festiwal Urban Forms, promujący street art.

Port Łódź w swojej ofercie posiada obecnie wszystkie marki należące do LPP – poza Cropp są to House, Reserved, Mohito i Sinsay.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (3)

 • avatar
  ~synek 2018-10-18 14:03:07

  Wreszcie Cropp z prawdziwego zdarzenia, wielu na to czekało.

 • avatar
  ~marco 2018-10-16 10:42:14

  Cropp już od dawna zasłużył na większą przestrzeń, czasem tam niezłe tłumy były.

 • avatar
  ~blackbeard 2018-10-16 08:31:38

  Cropp robi dobrą robotę we wspieraniu tych wydarzeń. I fajnie, że mają poszerzoną ofertę o wspomniane marki, szczególnie Mitchell&Ness


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »