Technologie » Komputery

Nowy Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Sprzedaży Centralnej w Konica Minolta

Nowy Dyrektor ds. Kluczowych Klientów i Sprzedaży Centralnej w Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Tomasz Psonka (33 lata) został Dyrektorem ds. Kluczowych Klientów i Sprzedaży Centralnej w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Dział ten dedykowany jest do obsługi największych firm z sektorów: energetyczny, finansowo-ubezpieczeniowy, telekomunikacyjny, logistyka, konsulting oraz administracja publiczna. Do zadań Tomasza Psonki na nowym stanowisku należy zarządzanie procesami biznesowymi i realizacja planów w dziale Kluczowych Klientów oraz koordynacja działań w Delegaturach Konica Minolta w obszarze Strategicznych i Kluczowych Klientów. 

 Tomasz Psonka jest związany z firmą Konica Minolta od 10 lat. Przez ostatnie cztery lata był Dyrektorem Delegatury Konica Minolta w Krakowie. Natomiast przez ostatni rok obejmował w firmie stanowisko Dyrektora Regionalnego obszaru Polska Południe.

„Największym potencjałem firmy są przede wszystkim ludzie”, mówi Robert Hulej, Dyrektor Generalny Konica Minolta Business Solutions Polska. „Dlatego też w Konica Minolta inwestujemy w rozwój pracowników i stwarzamy im możliwości realizowania swoich zawodowych zamierzeń. Nominując osoby odpowiedzialne za kluczowe obszary działalności Konica Minolta wybieramy w pierwszej kolejności naszych pracowników. Stąd ostatnia nominacja wieloletniego pracownika Konica Minolta p. Tomasza Psonki na stanowisko Dyrektora ds. Kluczowych Klientów i Sprzedaży Centralnej”.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »