Firma » Praca

Nowy Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Konica Minolta

Nowy Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Mateusz Woźniak (35 lat) został Dyrektorem Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Na nowym stanowisku Mateusz Woźniak jest odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad pracą zespołu handlowego.

Mateusz Woźniak jest związany z firmą Konica Minolta od 2005 roku. Do momentu powołania na nowe stanowisko pełnił funkcję dyrektora oddziału firmy w Bydgoszczy. Pracę w Konica Minolta rozpoczynał na stanowisku kierownika kanału poligraficznego w regionie północnym. Z branżą poligraficzną związany jest od 1998 roku. 

Mateusz Woźniak jest absolwentem Wydziału Mechaniki Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy. Studiował również podyplomowo na Wydziale Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Jego pasją jest praca. W wolnych chwilach najchętniej żegluje. Jest miłośnikiem kuchni włoskiej. Żonaty, ma dwie córki.
  
"Konica Minolta ma przed sobą ambitne cele, dlatego otrzymaną nominację traktuję jako duże wyróżnienie, ale również wyzwanie”, mówi Mateusz Woźniak. „Jestem przekonany, że doświadczenia, które zdobyłem w poprzednich firmach połączone z doświadczeniami Konica Minolta, pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i potwierdzać to, że Konica Minolta jest godnym zaufania partnerem w biznesie”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »