Gospodarka » Żywność
Nowy format Oranżady Hellena do kupienia w sieci Żabka
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Marka Oranżada Hellena, należąca do firmy Colian, obok dobrze znanych formatów familijnych o pojemności 1,25 l konsekwentnie rozwija linię poręcznych opakowań - m.in. w puszkach i mniejszych butelkach. To praktyczne warianty, które odpowiadają na aktualne trendy rynkowe i potrzeby współczesnych odbiorców.
Właśnie w tym duchu powstała nowa odsłona Oranżady Hellena - napoju, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Charakterystyczny, landrynkowy smak, dodatek soku owocowego i intensywnie musujące bąbelki sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i podczas wyjątkowych chwil.
- Oranżada Hellena to napój, który zna i kocha cała Polska. Wersja 500 ml w puszce to ukłon w stronę współczesnych konsumentów – dynamicznych, aktywnych, ceniących wygodę. Nowy format ułatwia dostęp do kultowego smaku, który od lat budzi pozytywne skojarzenia i przywołuje uśmiech. Cieszymy się, że wspólnie z siecią Żabka możemy zaoferować dobrze znany produkt w świeżej odsłonie - komentuje Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.
Oranżada Hellena 500 ml dostępna jest w sieci sklepów Żabka w rekomendowanej cenie detalicznej ok. 4,99 zł.
Za produkt odpowiada Magdalena Koszela, Marketing Manager Colian.
- Producent: Colian Sp. z o.o.
- Marka: Hellena
- Produkty: Oranżada Hellena
- Pojemność i sugerowana cena det.: 500 ml - cena ok. 4,99 zł
Nadesłał:
KMC
|

Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Komentarze (0)