Dom » Wnętrza

Nowy kalendarz Media Markt pozwala odkryć w sobie dziecko

Media Markt, najpopularniejsza sieć z elektroniką użytkową w Polsce, rozpocznie nowy rok kolejną edycją kalendarza. Tym razem jednak piękne akty, obecne w poprzednich wydaniach kultowego dzieła, zostały zastąpione zdjęciami radosnych dzieci.
Nowa koncepcja fotografii związana jest ze zmianą strategii wizerunkowej marki, skupionej obecnie wokół hasła “Odkryj w sobie dziecko!”.

Historia kalendarza Media Markt sięga roku 2009 roku, kiedy to ekskluzywne, limitowane wydawnictwo po raz pierwszy trafiło w ręce przedstawicieli mediów i partnerów sieci. Od tego czasu na rynku pojawiło się pięć edycji kalendarza, przedstawiających artystyczne akty pięknych kobiet w towarzystwie markowych urządzeń RTV i AGD oraz najnowszych gadżetów elektronicznych. W tym roku, sieć postanowiła zerwać z dotychczasową koncepcją kalendarza i w nawiązaniu do hasła „Odkryj w sobie dziecko” na pięknych, kolorowych zdjęciach pojawiły się dzieci bawiące się wysokiej klasy urządzeniami.  Na kartach kalendarza można zobaczyć ich szczerą radość z obcowania i korzystania z technologii. To również uśmiech w stronę dorosłych, którzy odkrywając w sobie dziecko, sami chętnie  spróbowaliby bobsleju w lodówce, czy pożeglowali w pralce…

Inspiracją do stworzenia edycji kalendarza Media Markt na rok 2016 była nowa strategia wizerunkowa sieci pod hasłem „Odkryj w sobie dziecko”. Fotografie mają za zadanie nie tylko cieszyć nasze oczy, ale także oddawać prawdziwe, pozytywne emocje związane z poznawaniem i użytkowaniem nowego sprzętu. Piękne kadry dzieci, które w nieszablonowy sposób wykorzystują różnego rodzaju urządzenia do zabawy i nauki, oddają przyjemność i ciekawość towarzyszącą spotkaniu z nowymi technologiami w Media Markt.” - powiedziała Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt.

Kalendarz wydawany jest w limitowanym nakładzie, wynoszącym tylko 2 000 sztuk i nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Trafi on do partnerów handlowych sieci, jedynie 100 sztuk zostanie przekazana fanom marki w ramach konkursów na Facebook-u. W zdjęcia wkomponowane zostały urządzenia z oferty Media Markt, a każdy miesiąc poświęcony jest innej marce. Koncepcja kalendarza opracowana została przez dział marketingu sieci Media Markt we współpracy z fotografem Łukaszem Pęcakiem, który kolejny raz jest także autorem zdjęć.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 54 markety w 44 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »