Rozrywka » Turystyka
Nowy kalendarz na ferie zimowe od PolskiBus.com
Nadszedł najbardziej wyczekiwany moment tej zimy! Z okazji Mikołajek PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże w pierwszym kwartale 2017 roku! To wspaniała okazja, aby pojechać na ferie w najlepszych cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Wszystkich Pasażerów zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji, bilety można rezerwować już teraz na stronie www.PolskiBus.com.
„Otwarcie nowego kalendarza to niepowtarzalna okazja, aby w atrakcyjnych cenach zarezerwować rodzinną podróż w okresie ferii, wyjechać do jednej z europejskich stolic lub wybrać się na narty. Coraz dłuższe dni zachęcają do większej aktywności, zwiedzania czy uprawiania zimowych sportów, więc nie ma na co czekać, ponieważ bilety w najlepszych na rynku cenach, zaczynających się już od 1 zł znikają w ekspresowym tempie”. - mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
Nowy kalendarz połączeń na okres 11.01 – 31.03.2017 roku umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również naszych partnerów: FlixBus, Arriva, Żak Express, Mobilis Group, BP Tour, Garden Service, AlbatrosBUS, Eurolines Lt oraz Ideal Travel.
Przypominamy także o nowości w ofercie PolskiBus.com, którą są podróże łączone. Dostępne kierunki to Rzeszów – Zakopane, Budapeszt, Praga i Wiedeń oraz Gdańsk, Toruń, Łódź i Katowice do Zakopanego i Budapesztu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.PolskiBus.com.
Nadesłał:
PolskiBus.com
|
Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Komentarze (1)
O, super :) Może upoluję jakieś tańsze bilety do Zakopanego, bo już zarezerwowałem noclegi na bookaparcie i wypadałoby pomyśleć o dojeździe też :)