Dom » Architektura

Nowy katalog energooszczędnych domów Danwood

Aż 14 nowych projektów domów znajdą Klienci w tegorocznej edycji katalogu największego producenta domów gotowych w Polsce - firmy Danwood S.A.

W tegorocznej edycji katalogu klienci znajdą zupełnie nowe projekty czterech domów parterowych, ośmiu domów półtorakondygnacyjnych oraz dwóch domów z pełnymi dwiema kondygnacjami. Wszystkie projekty domów, znajdujące się w ofercie Danwood S.A., są tworzone przez firmowy zespół architektów specjalnie z myślą o technologii prefabrykowanej, w której budowane są domy producenta. Cechują się one wysokimi parametrami cieplnymi, które w połączeniu z atrakcyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, estetyką elewacji i znakomitymi proporcjami brył stanowią ciekawą ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie domy Danwood od dawna spełniają wymogi nowych przepisów mające na celu poprawę energooszczędności budowanych domów w Polsce.

Przygotowując nowe projekty do naszej oferty staraliśmy się włączyć najnowsze trendy dominujące w obecnie w budownictwie jednorodzinnym w całej Europie. Stąd kilka projektów nawiązuje designem do modnego i oczekiwanego przez klientów stylu skandynawskiego. Proste, ponadczasowe bryły z drewnianymi elementami zdobiącymi elewację są niezwykle popularne i dlatego też systematycznie powiększamy udział tego typu projektów w naszym katalogu” - powiedział Tomasz Duryński, szef zespołu architektów w Danwood S.A.

 „Jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą w Polsce działającą na rynku domów jednorodzinnych – do tej pory zbudowaliśmy już ich ponad 8300 w całej Europie. Każdy z postawionych przez nas budynków oznacza dla naszego biura projektowego wiele godzin spędzonych na dopasowywaniu projektu do potrzeb Klienta i jego rodziny. Biorąc pod uwagę skalę naszej działalności, daje nam to jako firmie, możliwość pozyskania niezwykle cennych informacji o potrzebach i preferencjach klientów, które wykorzystujemy tworząc projekty kolejnych domów Danwood” – dodaje Duryński. 

Nowy katalog zawierający 115 projektów domów można już zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta www.danwood.pl. Katalog bezpłatnie będzie również dostępny na wszystkich Targach Budowlanych na których obecny będzie Danwood S.A. Pełny wykaz targów można znaleźć na stronie producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sugarfree Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »