Dom » Budownictwo

Nowy katalog energooszczędnych domów Danwood

Aż 11 nowych projektów domów znajdą Klienci w tegorocznej edycji katalogu największego producenta domów gotowych w Polsce - firmy Danwood S.A. Wszystkie projekty powstały w firmowym biurze projektowym w Białymstoku pod kierownictwem architekta Tomasza Duryńskiego.

Wszystkie projekty domów, znajdujące się w ofercie Danwood S.A., są tworzone przez firmowy zespół architektów specjalnie z myślą o technologii prefabrykowanej, w której budowane są domy producenta. Cechują się one wysokimi parametrami cieplnymi, które w połączeniu z atrakcyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, estetyką elewacji i znakomitymi proporcjami brył stanowią ciekawą ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie domy Danwood od dawna spełniają wymogi nowych przepisów mające na celu poprawę energooszczędności budowanych domów w Polsce. 
„Jak co roku przygotowując katalog naszych domów staraliśmy się połączyć w naszych projektach aktualne trendy dominujące w budownictwie jednorodzinnym oraz wiedzę jaką uzyskujemy przeprowadzając każdego roku setki rozmów z naszymi Klientami z całej Europy” – powiedział Tomasz Duryński, szef zespołu architektów w Danwood S.A.  
„Jesteśmy nowoczesną i jednocześnie najbardziej doświadczoną firmą w Polsce na rynku domów jednorodzinnych – do tej pory zbudowaliśmy już ich ponad 7000 w całej Europie. Każdy z postawionych przez nas budynków oznacza dla naszego biura projektowego wiele godzin spędzonych na dopasowywaniu projektu do potrzeb Klienta i jego rodziny. Biorąc pod uwagę skalę naszej działalności, daje nam to jako firmie, możliwość pozyskania niezwykle cennych informacji, które wykorzystujemy tworząc projekty kolejnych domów Danwood” – dodaje Duryński.   
Nowy katalog zawierający ponad 100 projektów domów można już zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta www.danwood.pl.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sugarfree Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »