Firma » Biznes

Nowy katalog rozwiązań firmy KRAUSE

Nowy katalog rozwiązań firmy KRAUSE
Zobacz więcej zdjęć »
Firma KRAUSE od ponad 100 lat opracowuje systemy drabin, pomostów, schodów i aluminiowych konstrukcji niezbędnych w wielu zakładach produkcyjnych, czy też halach magazynowych.
Rosnące potrzeby klientów, poszukujących nowych narzędzi do pracy na wysokości powodują, że firma KRAUSE wydała nowy katalog, który zawiera kompletny spis oferowanych narzędzi przydzielonych do poszczególnych kategorii. Wśród kilkuset systemów jest także wiele nowości, których szczególnie wyczekują przedstawiciele branży logistycznej, motoryzacyjnej, budowlanej, a także przedsiębiorcy związani z handlem, czy produkcją przemysłową.
Nowy katalog KRAUSE zawiera rozbudowaną gamę produktów - najszerszą na rynku ofertę aluminiowych drabin, pomostów i rusztowań jezdnych. Wśród sztandarowych rozwiązań KRAUSE jest wiele nowości, są to przede wszystkim mobilne schody z platformą, drabiny mocowane na stałe do budynków i urządzeń, skrzynie aluminiowe do transportu, jak również aluminiowe barierki systemowe. Nowy katalog zawiera wiele nowych przykładów zastosowań aluminiowych konstrukcji specjalnych, które umożliwiają bezpieczną pracę na wysokości przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych.
Na początku katalogu został zamieszczony - w formie czytelnej tabeli - opis obszarów zastosowań poszczególnych rodzajów produktów, który ułatwi dobór optymalnego rozwiązania dla bezpiecznej i komfortowej pracy na wysokości. Narzędzie to z pewnością okaże się przydatne podczas dopasowywania systemu do wymagań poszczególnych zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, czy też obiektów handlowych.
Przedsiębiorcy decydujący się na konstrukcje ułatwiające prace na wysokościach dużą wagę przywiązują do bezpieczeństwa pracy i komfortu pracowników. Argumentem przemawiającym za wyborem rozwiązań firmy KRAUSE jest program KRAUSE SafetySerwis. Szczegółowo opisany w nowym katalogu zakres usług gwarantuje szkolenia dotyczące produktów i ich bezpiecznego użytkowania, seminaria dla osób upoważnionych do kontroli narzędzi pracy, przeprowadzenie profesjonalnych kontroli stanowisk pracy w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych, czy też innych budynkach, w których montowane i użytkowane są schody, platformy jezdne, czy też konstrukcje specjalne.
Nowa wersja katalogu to bogato ilustrowane wydanie, które stanowi kompendium wiedzy na temat systemów oferowanych przez firmę KRAUSE, niezwykle przydatne w codziennej pracy dystrybutora, pozwalające na dotarcie z indywidualną ofertą do stałych i nowych partnerów biznesowych. Opisy poszczególnych produktów, dane techniczne, wymiary, a także normy, w oparciu o które produkty te zostały zaprojektowane to informacje niezbędne podczas każdego spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami. Pozwolą one zapoznać się z ofertą i przekonać, że systemy KRAUSE, firmy specjalizującej się w opracowywaniu konstrukcji specjalnych dla przemysłu, to najlepsze rozwiązanie, zaspakajające indywidualne potrzeby przedsiębiorców.

KRAUSE Sp. z o.o.
ul. Stalowa 10
58-100 Świdnica
Tel. +48 (74) 851-88-00
Telefax +48 (74) 851-88-18
www.krause-systems.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »