Firma » Biznes

Nowy konkurs dla użytkowników CDMMobile

Centralny Dom Maklerski Pekao uruchomił wakacyjny konkurs dla użytkowników serwisu transakcyjnego CDMMobile.

Mobilny serwis transakcyjny cieszy się dużą popularnością wśród Klientów. Jego niekwestionowanymi atutami są przejrzystość i intuicyjna obsługa. Dużą wygodą jest możliwość posługiwania się tym samym hasłem i loginem, co w serwisie CDMInternet. Serwis CDMMobile można aktywować samodzielnie, online za pośrednictwem serwisu CDMInternet. Klient może określić jednocześnie, jaki dostęp go interesuje – aktywny (umożliwiający składanie zleceń) lub pasywny (umożliwiający jedynie podgląd stanu rachunku). Bez względu na wybrany tryb dostępu każdy na ekranie swojego telefonu komórkowego może śledzić notowania GPW online.

Proste logowanie do mobilnego serwisu to nie wszystko. 21 czerwca 2012 r. wystartował konkurs, którego celem jest z jednej strony docenienie dotychczasowych, a z drugiej strony – pozyskanie nowych użytkowników CDMMobile.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy aktywować usługę CDMMobile i zgłosić się do konkursu za pośrednictwem strony

http://www.cdmpekao.com.pl/k/lato-z-cdmmobile. Wszyscy Klienci CDM Pekao SA, którzy wezmą udział w konkursie, otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci raportu „Perspektywy rynków finansowych w drugim półroczu 2012 roku" przygotowaną przez ekspertów z Biura Analiz CDM Pekao SA.

W okresie wakacyjnym, spora część naszych inwestorów decyduje się wykorzystywać coraz bardziej popularne w ostatnim czasie smartfony do monitorowania notowań i zawierania transakcji na GPW. Wierzę, że dodatkowa zachęta, jaką jest możliwość otrzymania raportu analitycznego, przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji tego kanału dostępu. W miesiącach letnich, gdy większość naszych Klientów odpoczywa poza miejscem zamieszkania, CDMMobile stanie się idealnym substytutem dostępu do rachunku inwestycyjnego przez tradycyjny komputer – uważa Piotr Teleon, Dyrektor Departamentu Rynków Giełdowych CDM Pekao SA.

Więcej informacji na temat konkursu i CDMMobile można znaleźć na stronie www.cdmpekao.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CDM PEKAO SA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »