Dom » Budownictwo

Nowy oddział Interstone Szczecin

Najpiękniejsze kamienie z całego świata podbijają województwo zachodniopomorskie! Interstone, wiodący importer oraz dystrybutor kamieni naturalnych w Polsce, otwiera kolejny magazyn. Pod nowy adres w Stargardzie zaprasza zarówno architektów, projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Interstone dostarcza kamień do polskich wnętrz już od 21 lat. Ma w ofercie około 250 rodzajów kamienia naturalnego z 15 krajów. Każdego roku sprzedaje szacunkowo 200 000 m2 materiałów, z których powstają zachwycające posadzki, parapety, okładziny ścienne, a także blaty kuchenne i meble. Ponadto jest oficjalnym dystrybutorem spieków kwarcowych włoskiej marki Laminam w Polsce. 

 

Firma działa na terenie całego kraju. Do tej pory jej magazyny znajdowały się w Adamowicach k. Mszczonowa, Chrzanowie, Poznaniu, Wrocławiu i Pruszczu Gdańskim. Najnowszy oddział, Interstone Szczecin, znalazł lokalizację w Stargardzkim Parku Przemysłowym, co gwarantuje doskonały dojazd z obszaru województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego. Co znajdziemy pod nowym adresem? – Interstone Szczecin to przede wszystkim magazyn o powierzchni aż 1000 m2, w którym można łatwo i wygodnie wybrać konkretną płytę upatrzonego kamienia, spieku lub konglomeratu z dostępnej tu pełnej oferty Interstone – mówi Wiesław Sordyl, prezes Interstone. 

 

Warto zaznaczyć, że firma wyjątkowo sprawnie transportuje materiały między swoimi magazynami w Polsce,      a na indywidualne zamówienie sprowadzi także materiały spoza swojej stałej gamy sprzedażowej, dostępne u sprawdzonych dostawców rozlokowanych po całym świecie. Co ważne, w Interstone możliwe jest również zamówienie usługi ekspresowego transportu lokalnego do klienta, w całej strefie zasięgu. Firma zapewnia ponadto profesjonalne doradztwo oraz obsługę przed i posprzedażową. W trosce o środowisko umożliwia wszystkim klientom zwrot opakowań transportowych.

 

Prócz magazynu, w nowym oddziale znajduje się profesjonalne biuro sprzedaży, kameralna sala konferencyjna oraz strefa architekta. Dwie ostatnie z wymienionych przestrzeni zostały zaprojektowane z myślą o spotkaniach architektów, projektantów wnętrz oraz kamieniarzy z inwestorami czy klientami indywidualnymi, choćby w związku z aranżacją lub remontem kuchni – wyjaśnia Wiesław Sordyl. – Serdecznie zapraszamy również osoby prywatne, zainteresowane wprowadzeniem kamienia do swojego domu czy mieszkania. Nasi eksperci chętnie doradzą i podpowiedzą, co wybrać, by cieszyć się urodą szlachetnego materiału nawet bez wielkich wydatków – podkreśla.

 

W stargardzkim magazynie dostępnych jest aż 10 000 metrów kwadratowych kamieni naturalnych, kwarcogranitów Quarella i spieków kwarcowych marek Laminam i Interlite. Spojrzenia przyciągają m.in. wyjątkowo cenione kamienie z Włoch – z ekskluzywnymi marmurami Calacatta i Statuario na czele. Szczególnie warta uwagi jest duża grupa onyksów, w tym najbardziej poszukiwany White Cristal. W ofercie nie mogło zabraknąć również jednych z najbardziej tajemniczych kamieni szlachetnych – agatów.  

 

Na klientów czekają oczywiście także bestsellery Interstone – najpiękniejsze kwarcyty i granity z Brazylii, wśród nich zmieniający swoją kolorystykę w zależności od oświetlenia Alexandrite, wzorzysty Patagonia, kremowy i delikatny Sublime, niezwykle dekoracyjny niebieski Azul Bahia. Ponadto w Stargardzie na własne oczy zobaczyć można dwie nowości z oferty Interstone. Pierwsza z nich to nietypowy, bo zielono-rudawy kwarcyt Aracuja Verde, który wygląd delikatnego onyksu łączy z odpornością granitu. Druga – kwarcyt Roma Imperiale, zgodnie z nazwą przypominający bogato usłojone drewno. 

 

Adres oddziału Interstone Szczecin to ul. Metalowa 9, 73-102 Stargard. Szczegółowe informacje m.in. na temat godzin otwarcia znajdują się na stronie interstone.pl. Aby nie przegapić żadnej znakomitej oferty specjalnej, warto śledzić profile stargardzkiego oddziału w mediach społecznościowych: facebook.com/InterstoneSzczecin oraz instagram.com/Interstone_Szczecin. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Interstone to Polski dystrybutor i importer kamienia, który sprowadza najwspanialsze okazy
aż z 15 krajów świata, m.in. z Brazylii, Chin, Indii, Portugalii, Wietnamu, Hiszpanii czy Włoch. Filozofia firmy założonej w 2000 r. opiera się na wykorzystaniu tego, co w naturze najpiękniejsze. Ta miłość
do kamienia narodziła się we właścicielach we Włoszech. dziś swoją pasję do szlachetnych materiałów przekazują innym. http://interstone.pl/pl/

Kontakt dla mediów: 

Aleksandra Stachulska, Home Sweet Home PR, 880 320 909, ola@hshpr.pl

Justyna Siejka, Home Sweet Home PR, 506 437 369, justyna@hshpr.pl Marcin Poboży, Home Sweet Home PR, 604 779 036, marcin@hshpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ola@hshpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »