Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowy poradnik autora bestsellera „Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem”

Allen Carr, autor kultowych poradników o rzucaniu palenia, postanowił pomóc osobom, które zabierają na pokład samolotu bagaż obaw przed lotem. Do księgarń w całej Polsce trafił poradnik „Prosta metoda jak uwolnić się od lęku przed lataniem”.

Lęk przed lataniem jest racjonalny i wbrew pozorom wcale nie tak rzadko spotykany. Dla tych, których on dotyczy, często stanowi źródło autentycznej traumy. Jak się go pozbyć? Allen Carr w swoim najnowszym poradniku omawia w sposób wszechstronny i wyczerpujący najpowszechniejsze obawy i mity związane z podróżowaniem samolotem, w efekcie zmieniając całkowicie nasze nastawienie.

Poradnik oferuje wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia autentycznej wolności od lęków. Przedstawia wiarygodne informacje o wszystkich aspektach latania i jego bezpieczeństwie, pozytywne nastawienie i przede wszystkim - pełne zrozumienie dla ludzi, którzy przed każdym lotem mierzą się z paraliżującym ich strachem. Aby pomóc uporać się z lękiem przed lataniem Allen Carr wykorzystuje swoją autorską metodę Easyway, dzięki której milionom palaczy na całym świecie udało się skutecznie rzucić palenie.

„Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się lęku przed lataniem" to 5. z serii poradnik Allena Carra wydany w Polsce. Do tej pory książki autora kultowej metody Easyway sprzedały się na całym świecie w ilości 14 milionów egzemplarzy, trafiając na listy bestsellerów w wielu krajach. Książka Allena Carra „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" jest uznawana za najskuteczniejszą pozycję wydawniczą w tej dziedzinie i przetłumaczona została na ponad 20 języków.

W Polsce poradnik ukazał się nakładem wydawnictwa BETTERS. Książka dostępna jest w najlepszych księgarniach w całej Polsce lub za pośrednictwem polskiego oddziału Kliniki Rzucania Palenia Allena Carra (www.allen-carr.pl).

O autorze:

Allen Carr (1934-2006) - brytyjski księgowy, który do 1983 roku potrafił wypalać do pięciu paczek papierosów dziennie. Zrywając z nałogiem odkrył i sformułował metodę łatwego rzucania palenia, którą udostępnił również w formie książki „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Jego zdaniem palacze mylnie interpretują przyczynę swojego palenia. Uzależnienie fizyczne znika już po kilku godzinach lub dniach - faktyczną przyczyną sięgania po papierosy jest uzależnienie mentalne, wywoływane przez strach. W 1983 r. Allen Carr założył swoją pierwszą klinikę Easyway, która do dzisiaj pomaga palaczom rozstać się z nałogiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Allen Carr Polska
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »