Firma » Praca

Nowy Prezes spółki Apsys Polska

Nowy Prezes spółki Apsys Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Apsys zabezpieczyła nowe źródła finansowania i przystępuje do ofensywy na rynkach polskim i francuskim. Pierwszym krokiem jest rozdzielnie funkcji Prezesa Zarządu odpowiedzialnego za oba te rynki i powołanie Prezesa Zarządu Apsys Polska.

Aby sprostać pojawiającym się wyzwaniom oraz zapewnić spółce dynamiczny rozwój zarząd Grupy zdecydował o powołaniu Prezesa Spółki Apsys Polska, który będzie odpowiadał wyłącznie za rynek polski jako jeden z kluczowych dla firmy. Nowym Prezesem Apsys Polska został długoletni pracownik Grupy Fabrice Bansay. Zastąpił on Oliviera Gerarda-Coestera, Prezesa Zarządu Grupy Apsys, który dotychczas dzielił swój czas pomiędzy Polskę i Francję.

Fabrice Bansay jest związany z Grupą od stycznia 2000 r., kiedy rozpoczął pracę w Polsce, jako członek zespołu handlowego spółki odpowiadający za komercjalizację projektów należących do Grupy, w tym wielofunkcyjnego centrum handlowego Manufaktura w Łodzi.

W następnych 2 latach odpowiadał za rozwój projektów parków handlowych we Francji. Realizując z dużym sukcesem strategię firmy w tym zakresie został awansowany na stanowisko Dyrektora Handlowego Apsys Francja.

W roku 2007 objął stanowisko Dyrektora Rozwoju ds. Wschodniej Europy, by w roku 2009 zostać Prezesem spółki Apsys Rosja. Właśnie tu zmierzył się z sukcesem z projektem ponadregionalnego centrum handlowego Leto w St. Petersburgu, o łącznej powierzchni wynajmu 80 000 m2, którego otwarcie planowane jest na maj br.

Zarząd Grupy Apsys jest przekonany, że wszechstronne doświadczenie i umiejętności Fabrice'a Bansay'ego w połączeniu ze sprawdzonym i skutecznym zespołem zarządczym Apsys Polska w osobach Agnieszki Pyry, Marka Błędowskiego i Macieja Wróblewskiego zapewnią Apsys Polska szybki i efektywny rozwój w nadchodzących latach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »