Dom » Budownictwo

Nowy Reference Book od Rockfon

Nowy Reference Book od Rockfon
Zobacz więcej zdjęć »
Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitowych obejmujących zarówno płyty ze skalnej wełny mineralnej, jak i konstrukcje do ich montażu.

Oferuje szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego, jak również higieny oraz estetyki.

Produkty Rocfon są wytwarzane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, a także projektowane z uwzględnieniem praktycznych oraz estetycznych wymagań wnętrz. Firma kładzie nacisk zarówno na walory wizualne, jak i kluczowe właściwości, takie jak pochłanianie dźwięku, odporność na ogień i wilgoć oraz odbicie światła. Dzięki temu produkty Rockfon należą do najbardziej skutecznych, wydajnych oraz dźwiękochłonnych rozwiązań dostępnych na rynku.


Rockfon jest częścią Grupy ROCKWOOL - największego na świecie producenta skalnej wełny mineralnej. Wełna skalna to niezwykle uniwersalny materiał, który stanowi podstawę wszystkich oferowanych produktów. Zatrudniając około 10 500 pracowników w ponad 35 krajach, plasuje się na pozycji światowego lidera w zakresie rozwiązań ze skalnej wełny mineralnej: od izolacji cieplnej budynków, poprzez sufity akustyczne i okładziny zewnętrzne, aż po podłoża dla branży ogrodniczej, innowacyjne włókna do zastosowań przemysłowych oraz rozwiązania dla przemysłu morskiego i offshore. 


Rozwiązania akustyczne Rockfon znajdują zastosowane w obiektach służby zdrowia, szkołach i placówkach akademickich, biurach, centrach handlowych,  a także salach sportowych i arenach, słowem wszędzie tam, gdzie znaczenie ma klimat wewnętrzny, dbałość o środowisko i dobra akustyka.


Nowy Reference Book to źródło inspiracji i przegląd imponujących realizacji z całej Europy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NiebieskiOcean

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »