Technologie » AGD - RTV

Nowy robot kuchenny SEVERIN KM 3901: jedno urządzenie, wiele prac kuchennych

Nowy robot kuchenny SEVERIN KM 3901: jedno urządzenie, wiele prac kuchennych
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki pionowej konstrukcji oraz różnorodnym końcówkom do siekania, szatkowania i tarcia, wielofunkcyjny robot SEVERIN jest idealnym pomocnikiem w każdej kuchni.

Nowoczesne roboty kuchenne muszą być nie tylko funkcjonalne i kompaktowe, ale również
estetyczne. Oczekujemy, że będą wykonywać za nas prace kuchenne, nie będą zajmowały dużo miejsca, a ich wygląd zewnętrzny będzie dodatkową ozdobą kuchni. Nowy robot kuchenny SEVERIN spełnia te wszystkie wymagania. Wymienne tarcze oraz specjalnej końcówki do miksowania pomogą w łatwym i szybkim przygotowaniu każdej potrawy. Robot błyskawicznie utrze warzywa, zagniecie ciasto do wypieku, a także bez trudu posieka orzechy. Wybór odpowiednich funkcji wymaga wymiany tylko jednego elementu w komorze roboczej - nie trzeba ustawiać dodatkowych przystawek. Dzięki silnikowi o mocy 1000 W robot jest szybki i dokładny. Duża komora robocza o pojemności trzech litrów pozwala jednorazowo przetworzyć dużą porcję produktów.


Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i odbywa się za pomocą jednego pokrętła sterującego. Robot posiada też wbudowany system ISC (Intelligent Speed Control) - inteligentny system kontroli prędkości. Trzy przyciski uruchamiają funkcję mieszania, cięcia lub pracy pulsacyjnej. Elementy sprzętu można myć w zmywarce, dlatego przywrócenie porządku w kuchni zajmie zaledwie kilka minut.

Poza funkcjonalnością i kompaktowością, urządzenie SEVERIN wyróżnia także elegancki, futurystyczny design. Panel kontrolny jest wyposażony w srebrne przyciski, których niebieska oprawa delikatnie świeci się w trakcie pracy urządzenia, idealnie komponując się z białą obudową. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

alicja_w

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »