Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowy rok - nowe atrakcje w Porcie Łódź!

Rękodzieło artystyczne, etniczne ubrania, wyroby góralskie, a także biżuteria prosto z Meksyku – takie perełki będzie można zakupić na Jarmarku Sztuki i Rękodzieła w Porcie Łódź.

Port Łódź rozpoczyna zupełnie nowy cykl wydarzeń, który dopełni swoją ofertą doceniany od lat przez Klientów Jarmark Produktów Regionalnych. Natomiast w strefie restauracyjnej IKEA na najmłodszych czekają przyjazne i rodzinne dinozaury!

 

Sztuka i Rękodzieło w Porcie Łódź 

 

Początek nowego roku Port Łódź zaakcentował nowym wydarzeniem, które odbywać będzie się w Centrum cyklicznie każdego miesiąca. Już w czwartek 13 stycznia w okolicy sklepu Media Markt pojawią się stoiska wystawców, którzy zaoferują Klientom wyjątkowe i unikatowe produkty rękodzielnicze. Jarmark Sztuki i Rękodzieła potrwa w Porcie Łódź do najbliższej soboty włącznie (15 stycznia) i funkcjonować będzie w godzinach otwarcia Centrum, tj. 10:00 – 21:00. Podczas pierwszej edycji Jarmarku pojawią się stoiska z biżuterią, metaloplastyką, kożuchami i wyrobami góralskimi, a także wyrobami z koralików. Ponadto odwiedzić będzie można wystawców oferujących meksykańskie rękodzieło, etniczne ubrania z Tybetu, koszulki i ubrania z motywem fantasy oraz pluszowe zabawki, poduszki i obrusy. Nie zabraknie też pysznej herbaty od Manufaktury Zdrowego Żywienia oraz tradycyjnych polskich krówek. 

 

Port Łódź niezmiennie zaprasza Klientów także na Jarmark Produktów Regionalnych, który nie znika z planu wydarzeń Centrum. Pierwsza tegoroczna edycja jarmarku ze zdrową i nieprzetworzoną żywnością rozpocznie się 25 stycznia. 

 

Roar! Dinozaury!

 

Port Łódź oraz IKEA z początkiem roku opanowały dinozaury. Ale te przyjazne, które zapraszają najmłodszych do wspólnej kreatywnej zabawy! Obok restauracji IKEA powstała specjalna strefa DinoFamily, w której przez najbliższe miesiące będzie można zebrać całą kolekcję tekturowych dinozaurów. W styczniu na dzieci czeka brontozaur, którego można samodzielnie złożyć i pomalować! Dodatkowo w każdym miesiącu poza modelem dinozaura zbierać można także specjalne pieczątki, a każda z nich to 2 zł do wydania w sklepie IKEA z Kartą IKEA Family. Można je wydać od razu lub uzbierać z nich większą kwotę na zakupy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »