Firma » Biznes
Nowy rok, nowe wyzwania dla Seifert Polska
2017 rok to kolejne ważne projekty logistyczne dla wielu branż. Transport intermodalny, coraz szerszy wachlarz usług magazynowych i wciąż wzbogacany zakres indywidualnych rozwiązań dla klienta. To kierunki rozwoju branży TSL, które można było zaobserwować w ubiegłym roku. Z pewnością trendy te będą towarzyszyły nam również przez kolejny. – Takie są potrzeby rynku i jako operator logistyczny konsekwentnie staramy się im sprostać przy realizacji bieżącej obsługi w zakresie logistyki, transportu i magazynowania – mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.
Do innych, nie mniej ważnych celów przedsiębiorstwa w zakresie obsługi kontrahentów należy wzrost wskaźnika mierzącego poziom zadowolenia klientów o 5%. Satysfakcja to jeden z kuczowych mierników dobrze wykonanego zlecenia. - Chcemy także zredukować o 20% liczbę powstających szkód i zmniejszyć o 10% liczbę reklamacji, co pozwoli nam podwyższyć jakość oferowanych usług – dodaje Prezes Jan Brachmann.
Sukces przedsiębiorstwa nie byłby możliwy gdyby nie determinacja i zaangażowanie pracowników. Dlatego Seifert Polska będzie wciąż inwestować w wykwalifikowany zespół, spełniający się na polu zawodowym.
Podsumowując, miniony rok pod względem obrotów był dla Seifert Polska bardzo dobry, firma chce utrzymać tendencję zwiększając obroty powyżej 15%. Optymistyczne echa rynku pozwalają pokusić się o stwierdzenie, że będzie to kolejny dobry rok dla branży TSL.
Nadesłał:
Ewelina_Jasinska
|
Bezcenny prezent na Dzień Matki. Podaruj Mamie czas i wygodę – wyjątkowe promocje Dreame do 29 maja
Nowy wymiar światła. Lampa Fourty Round Nowodvorski Lighting z nagrodą Red Dot Award 2026
Dane za I kwartał 2026 roku - rynek farb dekoracyjnych na rozdrożu
Inwestycja na pokolenia: czym kierować się przy wyborze bramy garażowej?
Salonikowe inspiracje prezentowe
Komentarze (0)