Dom » Wnętrza

Nowy Sklep KOMFORT w Kaliszu

Nowy Sklep KOMFORT w Kaliszu
Zobacz więcej zdjęć »
KOMFORT już od 17 lat towarzyszy mieszkańcom Kalisza podczas remontów i wykańczania podłóg w domach.
 W tym czasie, dzięki zaangażowaniu pracowników sklepu i najwyższej jakości produktom podłogowym, tysiące pomieszczeń zyskało nowy wystrój oraz podłogę na lata.

Od początku lutego bieżącego roku sklep KOMFORT został przeniesiony i znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 123. Jest to lokalizacja w samym centrum miasta, sklep jest widoczny z dużej odległości, a niektórzy mieszkańcy Kalisza mogą pamiętać, że KOMFORT już kiedyś  znajdował się pod tym adresem.

Aby zapoznać mieszkańców Kalisza z nowymi produktami i nowym wyglądem sklepu została zorganizowana akcja promocyjna. W sklepie na klientów czeka zimowa wyprzedaż, a dodatkowo tylko od 10 do 16 lutego dodatkowo atrakcyjna promocja – 20% rabatu na wszystkie zakupy z bieżącej kolekcji nie objęte wyprzedażą. Promocja potrwa tylko przez tydzień i warto z niej skorzystać.

Oferta sieci KOMFORT skierowana jest do bardzo różnych grup klientów, szukających atrakcyjnych cenowo i trwałych pokryć podłogowych. W ciągu dwudziestu lat swego istnienia KOMFORT stał się największym dystrybutorem materiałów podłogowych na polskim rynku, oferującym klientom kilka tysięcy wzorów wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli podłogowych i drewna jak również wiele oryginalnych dywanów oraz szeroką ofertę drzwi. Produkty są zróżnicowane cenowo, a bogate wzornictwo pozwala na ciekawą aranżację dowolnego wnętrza. Dodatkowo sieć ze względu na zapotrzebowanie klientów świadczy wysokiej jakości usługi obejmujące m.in. pomiar i montaż paneli, układanie, wycinanie i obszywanie wykładzin, transport, oraz czyszczenie dywanów lub konserwowanie podłóg drewnianych. A wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia
sklepu KOMFORT w Kaliszu przy ulicy Wojska Polskiego 123 .
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek- -piątek 9:00 – 19:00
  • Sobota 10:00 – 16.00
  • Niedziela 10:00 – 14:00

 


 


SKLEPY KOMFORT to sieć 110 sklepów w całej Polsce z szeroką ofertą produktów do wykańczania wnętrz. Najszerszą grupą towarów w sklepach są panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny i drzwi. Ogromny wybór produktów dostępnych zarówno „od ręki” jak i na indywidualne zamówienie sprawia, że każdy klient wybierze coś dla siebie. Dużym atutem sieci są  aktywnie rozwijające się usługi, związane z montażem oraz pielęgnacją podłóg. Wiele inspiracji i porad związanych z projektowaniem wnętrz można znaleźć na specjalnie przygotowanym przez Komfort serwisie www.zyj-komfortowo.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »