Firma » Biznes

Nowy sklep Lewiatan w Piekoszowie

Nowy sklep Lewiatan w Piekoszowie
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek, 28 marca odbyło się otwarcie supermarketu Lewiatan w Piekoszowie pod Kielcami, przy ulicy Czarnowskiej 54B. Na klientów czekały liczne promocje oraz powitalny tort. Nowa placówka jest jedną z największych zrzeszanych w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan z parkingiem na 100 miejsc.

Zostały w niej wprowadzone innowacyjne, ekologiczne rozwiązania, m.in. energia elektryczna pobierana jest z biogazowni.

 

W sklepie w Piekoszowie wdrożona została instalacja chłodnicza na glikol, tak zwaną wodę lodową. Dzięki temu rozwiązaniu zoptymalizowane zostały koszty utrzymania działu z nabiałami, stoiska mięsnego oraz chłodni. W trosce o środowisko ogrzewanie sklepu oraz energia elektryczna będą czerpane z pobliskiej biogazowni. Biogaz produkowany jest z m.in. z masy roślinnej, dlatego uznawany jest za energię odnawialną.

W ofercie znajduje się około 7500 produktów, nie tylko spożywczych ale także przybory kuchenne i domowe. Klienci znajdą bogaty wybór warzyw, owoców, wędlin, mięsa i ryb, a także wyrobów cukierniczych na wagę pochodzących od lokalnych dostawców. Idealny na rodzinny obiad będzie pieczony na miejscu, w piecu konwekcyjno-parowym, drób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, w ofercie supermarketu znajduje się dział z produktami bio oraz zdrową żywnością. Do sklepu w Piekoszowie przyłączony jest również salonik prasowy.

– Sklep Lewiatan w Piekoszowie jest jedną z największych placówek Sieci Lewiatan. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment warzyw i owoców, a także najwyższej jakości wyroby mięsne. Na dziale cukierniczym mogą oni wybierać spośród kilkunastu rodzajów ciast i kruchych ciastek na wagę. Ponadto po raz pierwszy zastosowaliśmy instalacje chłodnicze na glikol oraz wykorzystanie energii z biogazowni. W planach mamy wprowadzenie takich rozwiązań w kolejnych sklepach Lewiatan – mówi Katarzyna Sieradzan, wiceprezes zarządu Spółki Lewiatan Kielce.

Całkowita powierzchnia sklepu wynosi 1500 mkw., sprzedażowa – 1000 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 35 osób.

Supermarket Lewiatan przy ul. Czarnowskiej 54B będzie czynny od poniedziałku do soboty
w godzinach 6.00-21.00, natomiast w niedziele w godzinach 9.00-18.00. Polska Sieć Handlowa Lewiatan obecnie zrzesza około 3209 sklepów,  w tym ponad 430 supermarketów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

lmalek@swiezabazylia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »