Gospodarka » Żywność

Nowy sklep Lidl w Toruniu już otwarty!

Nowy sklep Lidl w Toruniu już otwarty!
Zobacz więcej zdjęć »
Od czwartku w Toruniu działa kolejny sklep Lidl.

W nowym sklepie w Toruniu klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla", a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 30 lipca do 9 sierpnia, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.


W piątym sklepie sieci Lidl w Toruniu znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz
bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu.

Obiekt sieci Lidl w Toruniu zlokalizowany przy ul. Gdańskiej 7-21 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »