Firma » Bankowość

Nowy szef IT w Credit Agricole

Od początku lipca szefem Pionu IT jest Marek Lenz. To wysokiej klasy menedżer, związany z branżą IT od ponad dwudziestu lat. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmach z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i energetycznego.
Marek Lenz ma szerokie doświadczenie w IT. Przez kilkanaście lat był CIO w: Banku Pekao, Allianz, AXA i Vattenfall Poland. Kluczowy obszar jego zainteresowań zawodowych to: metodyki zwinne, transformacja cyfrowa i rozwiązania chmurowe. Zarządzał zespołami liczącymi ponad tysiąc osób.

Jest absolwentem Wydziału Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej. Ma także dyplom MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Quebec w Montrealu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Prywatnie jest mężem i ojcem. Ma dwóch synów w wieku 10 i 14 lat. Jego hobby to: nurkowanie i triathlon, stara się je uprawiać, jak tylko ma trochę wolnego czasu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »