Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowy Urinal® Syrop – by sprostać dziecięcym potrzebom

Nowy Urinal® Syrop – by sprostać dziecięcym potrzebom
Zobacz więcej zdjęć »
Problemy z drogami moczowymi to druga – po kłopotach z układem oddechowym – najczęstsza przypadłość dzieci. Dostępne na rynku preparaty wspomagające drogi moczowe dorosłych niekoniecznie muszą sprostać wymaganiom stawianym przez najmłodszych – optymalnej porcji, formie podania oraz pysznemu smakowi.

Dlatego – właśnie z myślą o dzieciach – firma Walmark powiększyła linię preparatów Urinal® o Urinal® Syrop, który może być podawany dzieciom już powyżej 3. roku życia.


 

        Dzieci są w ciągłym ruchu, aż trudno za nimi nadążyć. Budowanie zamku z piasku czy planowanie kolejnej wyprawy w kosmos jest w danej chwili zdecydowanie ważniejsze niż dbanie o sprawy tak przyziemne, jak unikanie przemoczenia, przegrzania czy przemarznięcia. To z kolei może przyczyniać się do złej kondycji układu moczowego. I wtedy kłopoty gotowe…

 

        Problemy z drogami moczowymi, w tym zapalenie układu moczowego (ZUM), to częste dolegliwości wieku dziecięcego – nie zawsze jednak odpowiednio wcześnie rozpoznane. Dzieci zazwyczaj nie potrafią sprecyzować, co dokładnie im dolega, a rodzice słysząc, że ich pociecha zgłasza męczący, „piekący problem”, nie podejrzewają, że może on dotyczyć dróg moczowych. Ponadto fakt, że liczba objawów spada z każdym kolejnym nawrotem, stwarza niebezpieczeństwo zbyt późnego rozpoznania dolegliwości. Z uwagi na powszechność występowania oraz poważne długofalowe następstwa, kłopoty z układem moczowym u dzieci stanowią istotny problem diagnostyczny i terapeutyczny.

 

        „Najczęstszą przyczyną ZUM w tej grupie wiekowej jest zakażenie bakteriami Escherichia coli oraz Enterococcus faecalis. U około 20% dzieci po przebyciu ZUM dochodzi do nawrotu objawowego zakażenia. Leczenie profilaktyczne pozwala uniknąć kolejnych epizodów ZUM, a także zmniejszyć dyskomfort związany z chorobą i stres      w rodzinie” – prof. dr hab. med. Teresa Jackowska, Przew. Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

 

        Dlatego właśnie problemów z dziecięcymi drogami moczowymi nie należy bagatelizować i starać się przede wszystkim do nich nie dopuszczać, dbając o zachowanie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Jednak to, co dobre dla dorosłych, niekoniecznie musi służyć dzieciom. Aby sprostać wymaganiom najmłodszych, powstał nowy suplement diety - Urinal® Syrop - wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Może być podawany najmłodszym już powyżej 3. roku życia!

 

Dzieci potrzebują subtelniejszej ochrony niż osoby dorosłe. Z tego też względu Urinal® Syrop zawiera odpowiednią porcję składników aktywnych, dostosowaną specjalnie do dziecięcych potrzeb. Dzięki temu może być również stosowany „na wszelki wypadek” – każdego dnia, by zachować zdrowie układu moczowego. Z myślą o najmłodszych przygotowano również formę preparatu – syrop o pysznym naturalnym smaku i przyjemnym zapachu z pewnością zachwyci niejedno małe podniebienie, które często nie radzi sobie dobrze z połykaniem dużych tabletek czy kapsułek.

 

 

 

 

 

 

 

 

     

       

Nowy Urinal® Syrop zawiera aktywny składnik NutriCran® – sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon).  Unikatowa technologia pozyskiwania wyciągu z żurawiny w formie opatentowanego składnika NutriCran® daje gwarancję wysokiej jakości i zawartości substancji aktywnych. Owoce żurawiny wielkoowocowej mają silne właściwości antyadhezyjne, wykorzystywane w zwalczaniu problemów z drogami moczowymi w naturalny sposób, poprzez eliminowanie szkodliwych bakterii z dróg moczowych.

 

Żurawina wielkoowocowa jest bogata w proantocyanidyny (PAC), które powlekają śluzówkę oraz oblepiają bakterie chorobotwórcze, co sprawia, że  skutecznie utrudniają im przyleganie do błon śluzowych. Dzięki temu uniemożliwiają namnażanie bakterii i tworzenie kolonii, jednocześnie wspomagając ich wydalanie. PAC wpływają także pozytywnie na obniżanie pH moczu, co czyni środowisko układu moczowego mniej przyjaznym dla rozwoju mikroflory chorobotwórczej.

 

          Aktywny składnik NutriCran®:

          - poprzez ułatwienie eliminacji bakterii (głównie E. coli, w 75-90% będących przyczyną     

           ZUM), przyczynia się do oczyszczania dróg moczowych;

          - zapobiegawczo, wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu;

          - jest bezpieczny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

 

Standaryzowana ilość ekstraktu w maksymalnej dziennej porcji (15 ml) preparatu Urinal® Syrop odpowiada co najmniej 37 500 mg owoców żurawiny!

 

Nowy Urinal® Syrop może być podawany łącznie z antybiotykami (wspomaga ich działanie), zarówno dzieciom, nastolatkom, jak i dorosłym. Jest naturalny i wysoce skuteczny bez względu na okres stosowania (długotrwałe stosowanie nie prowadzi do uodpornienia się bakterii).

 

Sposób użycia: dzieci od 3. do 12. roku życia: 5 – 10 ml dziennie; dzieci powyżej 12. roku  życia oraz dorośli: 15 ml dziennie.

          Syrop należy rozcieńczyć w niewielkiej ilości płynu – np. w wodzie lub herbacie.

          Opakowanie: 150 ml

          Cena: ok. 29,90 zł

 

 

3 października 2011 ruszył konkurs fotograficzny „Twój beztroski dzień” (potrwa do 4.12.2011). Wystarczy uchwycić na zdjęciu beztroski moment, pokazujący radość życia, dobry nastrój i samopoczucie (korzyści ze stosowania marki Urinal®), kupić dowolny produkt Urinal® i zgłosić się do konkursu na www.urinal.pl. Pierwsze 200 zgłoszeń zostanie nagrodzonych produktami Urinal®, a do wygrania jest 90 kart podarunkowych do salonów Empik o wartości 100 zł każda oraz kobiecy laptop.

 

 

 

 

Pozostałe produkty z linii Urinal®:

 

Urinal® Intensiv (suplement diety) polecany jest do krótkotrwałego stosowania osobom dorosłym, które potrzebują szybkiego efektu w nagłych problemach z układem moczowym. Działa już po 1 dniu stosowania. Zawiera innowacyjny ekstrakt CystiCran® – najwyższą koncentrację żurawiny wielkoowocowej w jednym opakowaniu, odpowiadającą aż 3 kilogramom tych owoców! Składnik CystiCran® powstaje w zaawansowanym i opatentowanym procesie technologicznym, umożliwiającym uzyskanie wysokiej i jednakowej zawartości proantocyjanidyn (PAC). Urinal® Intensiv otrzymał Nagrodę Profesorów Farmacji 2011.

 

Urinal® (suplement diety) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Może być stosowany przez dłuższy czas przez osoby dorosłe. Oparty jest na unikatowej kompozycji opatentowanych składników aktywnych: NutriCran® i CystiCran®, gwarantujących wyjątkową jakość. Składniki te pomagają zachować zdrowy układ moczowy, a także eliminować szkodliwe bakterie. Przyczyniają się do wzrostu korzystnej flory bakteryjnej, pozytywnie wpływają na funkcjonowanie systemu immunologicznego.

 

Uzupełnienie linii Urinal® stanowi Urinal® Hot Drink (w formie proszku do przyrządzania napoju o przyjemnym smaku i zapachu).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »