Technologie » Komputery

Nowy wiceprezes ds. współpracy globalnej w Commvault

Firma Commvault poinformował o mianowaniu Wenceslao Lady wiceprezesem ds. współpracy globalnej

Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformował o mianowaniu Wenceslao Lady wiceprezesem ds. współpracy globalnej. Nominacja ta wejdzie w życie w trybie natychmiastowym.

 

Wenceslao Lada to kolejny doświadczony specjalista, który dołącza do światowej klasy zespołu menedżerów firmy Commvault, odpowiedzialnego za wykorzystywanie siły dotychczasowych partnerów przedsiębiorstwa i budowanie nowych relacji z dostawcami chmury i innymi liderami branży technologii biznesowych. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Wenceslao Lada pomoże znacznie zwiększyć możliwości generowania przychodów oraz udział w rynku zarówno firmy Commvault, jak i jej światowej sieci partnerów.

 

„Wenceslao Lada jest doświadczonym na arenie międzynarodowej menedżerem i liderem biznesowym, który od ponad 20 lat pracuje nad zwiększaniem wyników oraz budowaniem i rozwojem wydajnych, zróżnicowanych, wielokulturowych zespołów” — powiedział Owen Taraniuk, dyrektor ogólnoświatowej grupy ds. partnerów i rozwoju rynków w firmie Commvault. „Budujemy światowej klasy zespół, który pokieruje naszymi sposobami wprowadzania produktów i usług na rynek, a nowy specjalista odegra kluczową rolę w realizacji strategii rynkowych z korzyścią dla firmy Commvault i jej partnerów”.

 

Wenceslao Lada wnosi do firmy Commvault ponad dwie dekady doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznych strategii współpracy z producentami OEM i partnerami handlowymi dla liderów branży technologicznej. Przed dołączeniem do firmy Commvault należał do zespołów kierowniczych w przedsiębiorstwach Cisco Systems i Hewlett-Packard. Ostatnio zajmował stanowisko wiceprezesa firmy Cisco ds. globalnej sprzedaży i budowania sukcesu klienta. Wcześniej przez wiele lat pracował w firmie Hewlett-Packard, w której był wiceprezesem i regionalnym dyrektorem generalnym na Amerykę Północną i Południową oraz region EMEA.

 

„W oparciu o bezpośrednie opinie partnerów firma Commvault optymalizuje wszystkie aspekty relacji z partnerami, aby uprościć i usprawnić ich działalność oraz zwiększać jej skalę z myślą o pełnym wykorzystaniu rosnących możliwości współpracy z klientami” — powiedział Wenceslao Lada. „Bardzo się cieszę, że mogę być częścią strategicznej inicjatywy przedsiębiorstwa, której celem jest rozszerzenie globalnego programu dla partnerów, przyspieszenie wzrostu w oparciu o wyspecjalizowany model kierowania produktów na rynek oraz wprowadzanie nowych, unikatowych, wspólnie opracowanych ofert przynoszących partnerom i klientom większe korzyści”.

 

Wenceslao Lada będzie podlegał Owenowi Taraniukowi i kierował nowym działem ds. współpracy globalnej w firmie Commvault, który połączy dotychczasowe działy OEM i sojuszy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »