Dom » Wnętrza

Nowy wygląd wnętrza

Wszyscy chcemy czasem odświeżyć swój dom, ale generalny remont kosztuje fortunę. Musimy korzystać z różnych sztuczek, aby niskim kosztem nadać pomieszczeniom nowy wygląd. Oto w jaki sposób można zmienić małe rzeczy, by dom przeszedł wizualną metamorfozę.

 Poszewki

 

Atrakcyjne poszewki w różnych kolorach wpływają na wygląd salonu jak żadne inne rzeczy. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo poduszek na sofie oraz fotelach. Wybieraj kolory i wzory, które pasują do wnętrza. Możesz też eksperymentować, wybierając barwy żywe i kontrastowe. Ten sposób pomoże również odwrócić uwagę od zniszczonych mebli. Nowa narzuta również pomoże odświeżyć wygląd pomieszczenia i ukryć starą tapicerkę. Poduszki przyciągają uwagę, sprawiają także, że wnętrze jest przytulne.

 

Zasłony

 

Nowe zasłony i firanki są zawsze dobrym pomysłem. Kupując nowe dodatki w podobnej kolorystyce stworzysz spójną aranżację wnętrza. Na przykład czerwone poduszki i czerwone zasłony wizualnie rozgrzeją pomieszczenie w zimne dni. Jeśli nie masz zwierząt domowych i małych dzieci, to możesz wypróbować długie zasłony, które będą się kłaść na podłodze. Dekoracyjny materiał jest świetną ozdobą, więc rozważ tkaninę we wzory. Na gładkich zasłonach możesz powiesić dodatkowe ozdoby, w zależności od pory roku i okazji, na przykład drobne bombki czy kulkowe łańcuchy w czasie świąt Bożego Narodzenia. Możesz również zwiesić z karnisza sznur z lampkami – w sklepach znajdziesz nie tylko świąteczne wersje, ale także światełka w kształcie gwiazd, serduszek i innych wzorów.

 

Dodaj obrazy i grafiki

 

Dodaj kilka rzeczy jak dekoracje ścienne, obrazy, małe ramki ze zdjęciami na stoliki i półki. Nie przesadzaj z ilością – postaw na kilka dużych obrazów na ścianie lub małe ramki. Nie musisz nabywać drogich, oryginalnych obrazów czy grafik. W sklepach dekoratorskich znajdziesz gotowe reprodukcje, a wśród nich bywają perełki. Dostępne są również przygotowane kompozycje – na przykład ramy z trzema komponującymi się grafikami. Podobnie możesz wyeksponować zdjęcia, wybierając specjalną ramę składającą się z mniejszych, do których można włożyć fotografie o standardowych wymiarach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Natasza Bednarek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »