Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowy wymiar Smyka w Centrum Janki

Nowy wymiar Smyka w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Już dzisiaj, w czwartek 1 grudnia 2011 r. w Centrum Janki, nastąpi wielkie otwarcie nowego, powiększonego sklepu sieci Smyk. Liczne atrakcje dla dzieci i rodziców towarzyszące otwarciu potrwają przez cztery kolejne dni.
Nowy Smyk w Centrum Janki będzie miał niemal 1500 m2 powierzchni i znajdzie się w zewnętrznej, północnej części centrum handlowego, obok sklepu Go Sport. Z okazji otwarcia, od 1 do 4 grudnia 2011 r., odbędzie się tu szereg animacji dla dzieci, w tym m.in. świąteczne zdobienie bombek i pierników, tworzenie biżuterii, mini teleturnieje gry Heroica oraz malowanie buziek. W nowym Smyku pojawi się Balonowe ZOO, którego główną atrakcją będą skręcane z kolorowych balonów zwierzątka. Do Smyka zawita Szkoła Klaunów, w której Klaun Maruda nauczy dzieci cyrkowych sztuczek oraz Akademia Księżniczek Barbie. Efektowną atrakcją będzie także budowanie 2,5 metrowej figury smoka z klocków LEGO. W czasie gdy maluchy zajmą się zabawą z animatorami, rodzice będą mogli skorzystać z sięgających 50% rabatów na całą kolekcję dziecięcej odzieży i obuwia.

„Otwarcie nowego, dużo większego Smyka to jedna z najbardziej oczekiwanych przez Klientów Centrum Janki zmian w ofercie" - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki. „W okolicy Janek mieszka wiele rodzin z dziećmi, które przyjeżdżają do naszego Centrum nie tylko na zakupy, ale również spędzić tu czas wolny. Do tej pory brakowało im miejsca, takiego jakim będzie nowy Smyk, które zapewnia zarówno liczne atrakcje dla dzieci, jak również szeroki asortyment zabawek, pomocy szkolnych, odzieży i obuwia poszukiwanego przez rodziców" - dodaje Anna Walerych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »