Technologie » Komputery

Nowy zestaw interaktywny od Newline - bezpieczeństwo i wygoda

Nowy zestaw interaktywny od Newline - bezpieczeństwo i wygoda
Zobacz więcej zdjęć »
Pandemia wymusiła postęp technologiczny oraz konieczność rewitalizacji urządzeń informatycznych. Przyczyniła się także do upowszechnienia komunikacji wideokonferencyjnej. Zestaw Newline NAOS IP z Newline MEET CAM SET to spełnienie tych potrzeb.

Pandemia wymusiła postęp technologiczny oraz konieczność rewitalizacji urządzeń informatycznych. Przyczyniła się także do upowszechnienia komunikacji wideokonferencyjnej. Firmy potrzebują łatwych w obsłudze, funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo danych i mają dobry stosunek parametrów do ceny. W odpowiedzi na tę rynkową potrzebę powstał zestaw – Newline NAOS IP z Newline MEET CAM SET. 

Duży monitor obsługiwany dotykiem szybko staje się głównym narzędziem do współpracy w firmie. Pomaga pracować na elektronicznych dokumentach, dzielić się nimi, korzystać z nieograniczonej powierzchni roboczej i wygodnie odbywać cyfrowe spotkania. Newline NAOS IP to dodatkowo gwarancja bezpieczeństwa klasy ENTERPRISE, znakomity obraz 4K UHD, szybka reakcja na dotyk, a także technologia Optical Bonding, z której słyną monitory interaktywne Newline.

 

Łatwe w obsłudze

Gwarancją intuicyjnej obsługi jest automatyczne rozpoznawanie gestów Windows. Pisanie na dokumentach i wymazywanie. Powiększanie tekstu do preferowanego rozmiaru i przesuwanie zupełnie tak samo jak na smartfonie sprawia, że nie trzeba się uczyć obsługi monitora. Kolejna analogia do smartfonów to szybka i precyzyjna reakcja na dotyk. W NAOS IP zastosowano taką samą technologię (tzw. pojemnościową - P-Cap), a znacznie większy ekran (65, 75, 86 cali) nie ma wpływu na jakość obsługi, urządzenie działa równie szybko i precyzyjnie jak smartfon.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Większość monitorów dotykowych (ok. 95%) oparto o system Android - jako wbudowany system operacyjny. Monitory NAOS IP są tego pozbawione. Zaprojektowano je z myślą o Windows 10. Co to oznacza? Brak wbudowanego systemy operacyjnego czyni je odpornymi na potencjalne ataki hakerów i ewentualny wyciek danych.  Z NAOS IP można korzystać podłączając monitor do własnego laptopa albo wybierając wersję urządzenia z wbudowanym komputerem OPS. Mamy wówczas do dyspozycji komputer ze wszystkimi funkcjonalnościami systemu Windows 10, co eliminuje konieczność podłączenia zewnętrznych urządzeń.

Unikalna technologia

Technologia Optical Bonding, z której słyną monitory Newline, polega na wyeliminowaniu pustej przestrzeni pomiędzy panelem LCD, a szybą ochronną - poprzez ich sklejenie na całej powierzchni. Ma to ogromne znaczenie dla użytkowników.  Przede wszystkim daje najwyższą jakość obrazu wśród monitorów interaktywnych. Newline wspiera technologię Wide Color Gamut – dzięki temu monitor jest w stanie wyświetlić blisko 60% barw widzianych przez ludzkie oko. W efekcie kolory są żywe, czyste i odpowiednio nasycone, a przejścia tonalne gładkie i realistyczne. Kolejne korzyści wynikające z zastosowania technologii Optical Bonding to efekt pisania, płynnie i czytelnie jak po kartce papieru oraz maksymalny kąt widzenia - 178°. Oznacza to, że każdy bez względu na zajmowane miejsce w sali dobrze widzi to co jest na monitorze.

Pakiet oprogramowania Newline

W zestawie jest oprogramowanie Newline CAST, które pozwala na wysyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Co ważne - nie muszą one korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. Na monitorze można wyświetlić obraz jednocześnie z czterech urządzeń, a tryb „Moderator” umożliwia zarządzanie tymi prezentacjami. Newline BROADCAST daje możliwość transmisji obrazu z monitora do nawet 200 urządzeń jednocześnie, których użytkownicy znajdujących się w dowolnych miejscach na świecieNewline LAUNCH CONTROL umożliwia szybkie i wygodne logowanie się do własnego konta Microsoft za pomocą smartfona i oczywiście do wszystkiego co się z tym wiąże np. korzystania z zasobów zlokalizowanych w chmurze.

 

Kompletny zestaw do wideokonferencji

Monitor interaktywny NAOS IP w połączeniu z szerokokątną (120°) kamerą 4K oraz bezprzewodowym zestawem głośnomówiącego z 6 mikrofonami kierunkowymi (Newline MEET CAM SET ) staje się kompletnym narzędziem do wideokonferencji. Kamera oferuje automatyczne kadrowanie z wykrywaniem twarzy, a dzięki zastosowaniu oprogramowania konfigurującego kąt widzenia, można zmienić na 90° albo 60°. Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący jest wyposażony w 6 mikrofonów MEMS z redukcją szumów i usuwaniem echa. Pozwala to na komfortowe korzystanie z wideokonferencji.

Newline NAOS IP 65 + Meet Cam Set – jest dostępny w cenie sugerowanej  10 350 PLN + 23%VAT

Newline NAOS IP 75 + Meet Cam Set – jest dostępny w cenie  sugerowanej 13 050 PLN + 23%VAT

Newline NAOS IP 86 + Meet Cam Set – jest dostępny w cenie sugerowanej  15 300 PLN + 23%VAT 

 Więcej o Newline - https://newline.solutions/

YT - https://www.youtube.com/channel/UC7pZwRIyx7OVPfpfp_c81mg

FB – https://www.facebook.com/NewlinePolska/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »