Technologie » AGD - RTV

NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie

NSG Group zaprezentuje ofertę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe poświęconych cyfrowym nośnikom informacyjnym, które odbędą się w Amsterdamie w Holandii w dniach 10-12 lutego 2015 r.

Cyfrowe ekrany informacyjne oraz wyświetlacze są obecnie jednym z najbardziej skutecznych narzędzi komunikacji wykorzystywanych przez media, a popyt na nie stale rośnie. NSG Group oferuje obecnie najszerszą gamę trwałych, pirolitycznych, hartowalnych, powlekanych produktów szklanych, które świetnie nadają się do wszelkich zastosowań w cyfrowych nośnikach informacyjnych oraz ekranach dotykowych. Produkty NSG TECTM znakomicie sprawdzają się jako tafle pokrywające ekrany dotykowe, w których wymagana jest powłoka TCO. Asortyment produktów NSG TECTM zapewnia doskonałe parametry techniczne w konkurencyjnej cenie. Szkło NSG TECTM jest bardzo trwałe i wytrzymałe.

Monolityczne szkło Pilkington OptiViewTM redukuje odblaski, które mogą się pojawić na ekranach telewizorów, monitorach komputerów, płaskich tablicach, przezroczystych elementach samolotów, a także na elektronicznych wyświetlaczach. Wysokoefektywna powłoka redukuje odbicia od zewnętrznej powierzchni do < 1%, zapewniając jednocześnie wysoką przepuszczalność światła.

Na targach ISE 2015 NSG Group zaprezentuje nowe antyrefleksyjne szkło Pilkington OptiViewTM Protect. Jest to szkło laminowane z antyrefleksyjną pirolityczną powłoką na obu powierzchniach szyby, które zapewnia bezpieczeństwo i ochronę charakterystyczne dla szkła laminowanego. Ten antyrefleksyjny produkt wykorzystywany w zewnętrznych nośnikach cyfrowych oferuje wiele korzyści - zapewnia wysoką transmisję światła, niski współczynnik odbicia, neutralny kolor, blokuje promieniowanie UV i jest dostępny w dużych wymiarach.

NSG Group pokaże również nowe lustrzane produkty ze szkła do wyświetlaczy cyfrowych Pilkington MirroViewTM i Pilkington MirroViewTM 50/50. Pokryte wysokorefleksyjną lustrzaną powłoką, produkty te idealnie nadają się do ukrycia cyfrowych wyświetlaczy i ekranów telewizorów, kiedy są wyłączone. Ich obraz staje się widoczny dopiero po włączeniu, natomiast gdy są wyłączone wyglądają jak zwykłe lustro. To tylko kilka z wysokoefektywnych wyrobów ze szkła, które będzie można zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-D352 na targach ISE 2015 w Amsterdamie.

Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digital-signageRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »