Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza

NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza
Zobacz więcej zdjęć »
NSG Group, właściciel spółek Pilkington w Polsce, zaprasza mieszkanki Sandomierza na bezpłatną mammografię i cytologię.

Badania profilaktyczne wykonać można w dniach od 2 do 8 października 2013 r. w specjalistycznym cytomammobusie - sprowadzonym do Sandomierza przez firmy NSG Group i Nijman Zeetank.


Już od 2 października 2014 r. mieszkanki Sandomierza będą mogły bezpłatnie wykonać profilaktyczne badania mammograficzne i cytologiczne, które przeprowadzane będą w ramach cyklu „Profilaktyka raka piersi" przez specjalistów ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu NSG Group, właściciela trzech spółek Pilkington z siedzibą w Sandomierzu, który we współpracy z firmą Nijman Zeetank International Transport zorganizował przyjazd sprzętu diagnostycznego do miasta.


Nowocześnie wyposażony cytomammobus czeka na panie w dniach od 2 do 4 października 2013 r. przed Miejskim Stadionem Sportowym, przy ul. Koseły 3a, a od 4 do 8 października 2013 r. przed Centrum Rekreacji MOSiR, przy ulicy Portowej 24. Następnie, od 9 do 11 października 2013 r., stacjonować będzie na terenie Spółek Pilkington, dostępny dla pań pracujących w sandomierskich zakładach NSG Group.


„Zdrowie i bezpieczeństwo to najważniejsze aspekty naszego codziennego życia" - mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych w NSG Group w Polsce i Czechach. „Staramy się, aby realizowane przez nas projekty, takie jak badania profilaktyczne dla pań, wspieranie akcji szczepień przeciwko grypie, kursy pierwszej pomocy, czy spotkania z ratownikami medycznymi - organizowane co roku w ramach «Dnia Bezpieczeństwa w NSG Group», przynosiły korzyści pracownikom, ale także mieszkańcom najbliższego otoczenia zakładów Pilkington".


W badaniu mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały kontrolnych badań mammograficznych oraz panie w wieku 25-59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat nie wykonywały badań cytologicznych w ramach programu profilaktycznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »