Technologie » Komputery

O bag wdraża system ERP firmy Comarch

O bag wdraża system ERP firmy Comarch
Zobacz więcej zdjęć »
Firma O bag, producent konfigurowalnych akcesoriów i dodatków, zegarków, torebek i okularów przeciwsłonecznych, wybrał rozwiązanie Comarch do obsługi sprzedaży internetowej, zarządzania stanami magazynowymi, prowadzenia księgowości oraz analizy preferencji zakupowych klientów.
Projekt dla firmy O bag opiera się na wdrożeniu oraz integracji dwóch rozwiązań: Comarch ERP Altum oraz Comarch Business Intelligence.
 
System, z którego dotychczas korzystaliśmy nie spełniał naszych potrzeb oraz nie dawał nam możliwości rozwoju. Dlatego szukaliśmy oprogramowania wyposażonego w funkcjonalności do obsługi wszystkich obszarów działania firmy. Najbardziej optymalnym dla nas rozwiązaniem okazało się wdrożenie systemu Comarch ERP Altum. Dzięki możliwości korzystania z zaawansowanych analiz, skalowalności oprogramowania oraz łatwego w obsłudze interfejsu większość naszych bieżących problemów, związanych z obsługą zamówień, została rozwiązana. Już teraz obserwujemy biznesowe korzyści z wdrożenia systemu Comarch: o 55 proc. skrócił się czas obsługi administracyjnej sklepu internetowego a zamówienia realizowane są 40 proc. szybciej. Udało nam się również wyeliminować błędy i przestoje w pracy sklepu online – mówi Artur Pękacki, Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej i rozwoju sieci Obag.store.
 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/o_bag_wdraza_system_erp_firmy_comarch.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »