Dom » Wnętrza

O biokominkach słów kilka...

Kilka najistotniejszych informacji o biokominkach.

Magia prawdziwego ognia bez dymu, sadzy, instalacji odpowietrzającej.
Niczym nieskrępowany ogień z biokominka jest ograniczony jedynie wyobraźnią efektu jaki chcemy uzyskać w naszym wnętrzu domu, mieszkania, biura, a także tarasu i ogrodu.

Biokominkizasilane są biopaliwem, którego po zpaleniu efektem jest charakterystyczny czysty żółty ogień wydobywający się z paleniska biokominka. Biokominki z racji na miejsce zastosowania dzielimy na biokominki wolnostojące, biokominki wiszące, oraz biokominki do zabudowy. Biokominki wolnostojące, a także do powieszenia możemy zastosować zawsze do każdego wnętrza - nie wymagają żadnych dodatkowych zmian gotowego mieszkania, bądź biura. Biokominki i paleniska do zabudowy wymagają projektu zabudowania. Niektóre modele biokominków z racji ich zaawansowanej technologii wymagać będą również zasilania elektrycznego. 

Biokominki to ciekawa alternatywa dla miejsc gdzie użycie tradycyjnego kominka jest niemożliwe. Różorodność form i materiałów użytych do produkcji biokominka, sprawia że można go zastosować w kazdym wnętrzu, i będzie z nim idealnie wspólgrał. Dośc istotną cechą jest mobilność biokominków wolnostojąchy, gdyż pozwalają nam na użytkowanie ich w różnych pomieszczeniach, a także w ogrodzie czy na tarsie, gdzie dodatkowo będą pełnić funkcję oświetlenia i ogrzewania.

Biokomnek doda unikatowego klimatu zarówno pomieszczenią, jak i ogrodom.  


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Plejady24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »