Firma » Reklama

O co warto zadbać, tworząc własną markę odzieżową?

O co warto zadbać, tworząc własną markę odzieżową?
Zobacz więcej zdjęć »
Tworzenie własnej marki odzieżowej to ogromna satysfakcja, ale przede wszystkim wyzwanie. Branża odzieżowa jest bezlitosna, a konkurencja nie śpi. Ponadto rośnie świadomość i wymagania konsumentów.

Jak spełniać marzenia o wykreowaniu własnej marki, a jednocześnie sprostać wyzwaniom rynku? Podpowiadamy w naszym artykule.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Projektujesz własne ubrania? Zadbaj o detale!

Oczywiście bazą każdego projektu jest oryginalny design oraz materiały, z jakich odzież będzie wykonana. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest odpowiednia jakość materiałów, ale także etyczna produkcja. Nie można jednak zapominać o detalach. Badania pokazują bowiem, że klienci zwracają na nie dużą uwagę. O jakich detalach mowa?

  • Wykończenie (szwy, zamki, guziki) – nie tylko materiał musi być dobrej jakości, ale również wykończenie i dodatki.

  • Hafty i aplikacje – zadbaj o detale, które wyróżnią twój produkt na rynku. Może to być niewielki, charakterystyczny haft lub aplikacja.

  • Wszywki odzieżowe, metki, naszywki, etykiety, przywieszki oraz taśmy żakardowe – wbrew pozorom jest to bardzo ważny element, bo to właśnie tam umieszcza się istotne informacje o produkcie. Metki odzieżowe i wszywki powinny być estetyczne i czytelne, a ponadto charakterystyczne dla danej marki.

  • Opakowanie – to pierwszy element, z którym klient ma styczność po zakupie. Zadbaj o to, aby opakowanie było estetyczne i spójne z wizerunkiem marki.Gdzie kupować metki, wszywki, taśmy termotransferowe i inne akcesoria do swoich produktów?

Wykonanie metek, opakowań, etykiet oraz wszelkich innych detali warto powierzyć firmie, które specjalizuje się w tego typu usługach. Taką firmą jest Lagraf (https://lagraf.com.pl/). W ofercie firmy znajdziesz takie produkty jak: taśmy termotransferowe, kalki termotransferowe, taśmy satynowe, wszywki odzieżowe, drukarki termotransferowe, głowice do drukarek termotransferowych (są one sercem każdej drukarki termotransferowej), urządzenia i maszyny usprawniające proces pakowania i identyfikacji. Ponadto w specjalnej aplikacji możesz zaprojektować i wycenić etykiety na swoje produkty. Firma zajmuje się również drukiem cyfrowym.Dlaczego tak ważne są wszywki i metki?

Jak wspominaliśmy – wszywki i metki to detale, ale jakże ważne. Każdy producent odzieży powinien przywiązywać do nich wagę z następujących powodów:

  • Identyfikacja marki – wszywki i metki to wizytówka firmy odzieżowej. Powinny wyróżniać markę na tle konkurencji i stanowić swego rodzaju „kropkę nad i” procesu produkcyjnego.

  • Budowanie świadomości marki – na metce czy wszywce warto umieścić logo, co pomaga budować świadomość marki.

  • Marketing – metki, wszywki oraz inne detale powinny być spójne z wizerunkiem marki. Stanowią wówczas nośnik reklamowy i skuteczny element strategii marketingowej.

Jak widać – podczas projektowania i w procesie produkcyjnym należy zwracać baczną uwagę na wiele detali. Wyprodukowanie metek, wszywek, taśm satynowych warto powierzyć profesjonalnej firmie, aby podkreślić jakość swoich produktów.

Źródło fotografii: unsplash.com
Licencja: https://unsplash.com/licenseRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »