Dom » Wnętrza

O czym pamiętać kupując meble?

O czym pamiętać kupując meble?
Zobacz więcej zdjęć »
Remont, czy potrzeba przemeblowania mieszkania to świetna okazja do zakupu nowych mebli. Tylko czasami dajemy się ponieść i widząc piękne meble, chcemy je mieć nie patrząc na ich rozmiary, i inne czynniki, które po prostu mogą nas ograniczać. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowych mebli.

Wybierzmy odpowiedni sklep meblowy

Kupując meble przez sklep internetowy, czy sklep stacjonarny powinniśmy wybrać taki, który cieszy się nieposzlakowaną opinią. Dzięki temu mamy pewność, że meble będą dobrej jakości, a firma sprzedająca szanuje swoich klientów. Sklep z meblami www.Scandicsofa.pl oferuje swoim klientom więcej, niż meble wypoczynkowe, ale o tym przekonacie się w kolejnych podpunktach.

Wymiary mebla

Czasami jesteśmy tak zachwyceni meblem, że chcemy go mieć w swoim domu, tak jak stoi, tu i teraz. Podoba nam się w nim wszystko, tylko budzą w nas niepewność jego rozmiary. Myślimy, a jakoś się zmieści... Ale, żeby uniknąć przykrych niespodzianek w domu, powinniśmy dokładnie zmierzyć wolne miejsce w pomieszczeniu, w którym może stać mebel i właśnie pod te parametry dobrać odpowiedni rozmiar. W sklepie Scandicsofa każda sofa, łóżko, czy narożnik ma podane szczegółowe wymiary, które są niezbędne do tego, aby po prostu być zadowolonym z zakupu.

Odpowiedni kolor i tapicerka

Kupując meble do mieszkania, myślimy o tym, żeby wszystko pięknie ze sobą współgrało. A dobór koloru mebli na przysłowiowe oko nie jest taki prosty, bo dziś mamy tyle różnych odcieni, że trudno wszystko spamiętać. Dlatego kupując meble, zawsze trzeba mieć próbnik kolorów, które już są w domu. Sklep Scandicsofa w tym celu wysyła darmowy próbnik materiałów do domu swojego klienta, pozwalający dobranie odpowiedniego koloru oraz rodzaju tapicerki, którym ma być obita sofa, fotel czy łóżko.

Dostawa i wniesienie

To kolejny aspekt, który może zmniejszyć poziom naszego zadowolenia, jeżeli kupimy meble w nieodpowiednim sklepie. Niektóre sklepy dowożą meble tylko pod miejsce zamieszkania, a kierowca nie musi nawet tego ściągać ze samochodu, więc takie sklepy omijajmy szerokim łukiem. W takim przypadku trzeba zawsze kogoś prosić, żeby nam pomógł ze wniesieniem mebli do domu, a teraz wszyscy są zabiegani i nie zawsze uda się uda zgrać pomocnika z czasem dostawy. Scandicsofa wychodzi swoim klientom naprzeciw i zapewnia darmową dostawę wraz z wniesieniem mebla do mieszkania niezależnie od piętra. Przesyłka jest również przez nich rozpakowywana, sprawdzana pod względem braku uszkodzeń i sprawdzenia zgodności ze złożonym zamówieniem. Po rozpakowaniu panowie zabierają ze sobą zbędne opakowania i segregują powstałe odpady.

 

Zamawiając meble, warto wybrać sklep, który oferuje nam solidne i trwałe produkty oraz kompleksową obsługę. Dzięki temu zawsze będziemy zadowoleni z zakupów, a także unikniemy zamieszania, jakie może wystąpić przy dostawie i odbiorze mebli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marlena189

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »