Kultura, sztuka » Kultura

O designie i reklamie we Wrocławiu

O designie i reklamie we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Warsztaty z design thinking i fotografii dla przyszłych grafików, konsultacje portfolio oraz wystawa projektów wykonanych przez studentów – na początku czerwca we Wrocławiu odbędzie się konferencja z udziałem projektantów i specjalistów od komunikacji.

„Main event” to wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem w obszarze designu i fotografii, pracą w agencjach reklamowych, studiami graficznymi czy firmami zajmującymi się budowaniem wizerunku, a także pracą kreatywną, gdzie podstawową wartością jest produkowanie tego, co nowe i niespotykane.

 

Przez cały dzień (5 czerwca) uczestnicy będą mogli uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez Instytut Grafiki we wrocławskim wydziale SWPS (ul. Ostrowskiego 30), w tym w konsultacjach portfolio (g. 9-11), warsztatach tematycznych z zakresu komunikacji społecznej, pracy kreatywnej i fotografii (g. 10-12) oraz konferencji poświęconej takim zagadnieniom, jak wykorzystanie mediów społecznościowych w komunikacji wewnętrznej, komunikacji wizualnej w działaniu czy psychologii społecznej (g. 12-17.45). Podsumowaniem „Main event” będzie wystawa rocznych prac studentów grafiki (g. 18-19).

 

– Wszystkim zainteresowanym przybliżymy naszą koncepcję dydaktyczną oraz jej rezultaty w postaci wystawy prac semestralnych studentów i konferencji naukowej z udziałem projektantów, specjalistów od komunikacji i psychologii społecznej – przekonuje prof. Michael Fleischer, wybitny znawca komunikacji społecznej.

 

– Chcemy zwrócić uwagę na nową unikatową przestrzeń zawodową i naukową, jaką jest przemysł kreatywny. Praca w tej branży wymaga z jednej strony ciekawości świata, a z drugiej przyjęcia zewnętrznej perspektywy, która pozwoli obserwować go, używając innych kategorii niż wszyscy – dodaje Mariusz Wszołek, organizator wydarzenia z Instytutu Grafiki we wrocławskim wydziale SWPS. 

 

Wydarzenie ma charakter otwarty. Obowiązują zapisy na warsztaty. Więcej informacji: www.grafika.swps.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

akiedrzynska@swps.edu.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »