Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

O współpracy lekarza i farmaceuty w Krakowie - kolejna studencka debata

O współpracy lekarza i farmaceuty w Krakowie - kolejna studencka debata
Zobacz więcej zdjęć »
12 marca br. w Krakowie odbędzie się kolejna, druga już debata, w której udział wezmą studenci farmacji i kierunku lekarskiego.

Uczestnicy spotkania podejmą dialog i wspólnie będą dążyć do budowania profesjonalnej relacji między obiema grupami zawodowymi. Spotkanie organizowane będzie w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Profesjonalna i efektywna współpraca pomiędzy farmaceutami i lekarzami to priorytet nie tylko dla pacjentów, którzy oczekują jak najlepszej opieki. Jest to również istotna kwestia dla samych studentów farmacji i kierunku lekarskiego, którzy poważnie myślą o swojej pracy i wiedzą, że tylko partnerska relacja obu tych grup zawodowych może przynieść najbardziej satysfakcjonujące efekty. Na przeszkodzie temu stoi jednak szereg kwestii, takich jak np. błędne przekonania na temat przedstawicieli drugiej specjalizacji czy ograniczenia wynikające z kwestii formalno-prawnych.

W celu omówienia możliwych rozwiązań 12 marca w Krakowie odbędzie się druga już debata pt. „Współpraca lekarza i farmaceuty a dobro pacjenta”, organizowana w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”. W spotkaniu wezmą udział reprezentanci studentów uczelni medycznych z Krakowa, Kielc, Katowic, Rzeszowa i Łodzi, którzy będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami, oczekiwaniami i obawami dotyczącymi współpracy na linii lekarz-farmaceuta. Dzięki swojemu zaangażowaniu przyczynią się do budowania profesjonalnej relacji, a także zwiększenia świadomości na temat kompetencji, posiadanych przez obie te grupy zawodowe. Debatę po raz kolejny poprowadzi Marcin Olkowicz, trener i wykładowca Collegium Civitas oraz dyrektor Generalny w ZFPR Związek Firm Public Relations, prelegent 3. edycji „Recepty na sukces w farmacji”’.

Spotkania z cyklu „Recepta na sukces” organizowane są już po raz czwarty. Tegoroczna edycja jest w całości poświęcona efektywnej współpracy lekarza i farmaceuty. Uczestnicy programu otrzymają cenne wskazówki, dotyczące skutecznej komunikacji, które pomogą im w podejmowaniu korzystnej współpracy. Inicjatorem programu jest firma Gedeon Richter.

Więcej informacji na stronie „RECEPTY na sukces w farmacji” na Facebooku.

* * * 

O Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Gedeon Richter to jedna z największych firm sektora farmaceutycznego w Europie. Zajmuje się produkcją, badaniami i rozwojem leków. Gedeon Richter, jako inicjator programu „Recepta na sukces w farmacji”, ma na uwadze rozwój młodych osób, wkraczających na ścieżkę zawodową w obszarze farmacji. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »